Nagrody i wyróżnienia

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #377 przez P-65
Replied by P-65 on topic Nagrody i wyróżnienia
Może i się wychylam z moimi poglądami, ale jak widać na forum nie jest to obojętne innym. Jestem na bojerach od 5-ciu lat po ponad 25-letniej przerwie i po tych 5ciu sezonach widzę że coraz mniej juniorów i iceopti, a lepiej chyba nie będzie. :(

Name, P-65

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #376 przez P58
Replied by P58 on topic Nagrody i wyróżnienia
Popieram Marka w poglądzie, że należy honorować wszystkie zasługi naszych zawodników. Przyłaczam się również do poglądu, że najważniejsza jest nasza młodzież. Niestety nie możemy abstrahować od pieniędzy.
Większa ilość nagród rozdzielanych w czasie regat musi skutkować zwiększeniem wpisowego. Czy na to będzie zgoda??? Dodatkowe nagrody na zakończenie sezonu skutkują większymi kosztami floty. Uważni uczestnicy sejmiku mogli zapewne zauważyć podczas sprawozdania finansowego, że naszej flocie nie wiedzie się finansowo za luksusowo. Niestety tak krawiec kraje, jak mu czegoś tam staje! Pamiętam dyskusję w czasie sejmiku na temat podwyższenia składki członkowskiej. Większość członków była przeciwna podwyższaniu składki ponad 100zł. W najbliższym czasie czeka nas bardzo duży zakup pięciu radiostacji, bez których sędziowie są dość bezradni! Mimo kłopotów finansowych z chęcią przyjmuję do rozważenia wszystkie uwagi i propozycje gdyż może jakieś dodatkowe wpływy umożliwią nam zwiększenie ilości i jakości nagród!
Jurek P-58

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #358 przez Maciej, P 247
No właśnie. Gdzie galeria? Wklejanie zdjęć do postów, to słabe rozwiązanie.

Niestety musimy poczekać na Tomka, ja nie potrafię tego zorganizować na stronie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • P338
  • Gość
  • Gość
11 lata 3 miesiąc temu #356 przez P338
Replied by P338 on topic Nagrody i wyróżnienia
Pewnie Marku masz dobry pomysl, w szczegolnosc iceopty powinni dostawac cos malego ale wszyscy nie tylko pierwsza 3 , ale ktos musi nawet za male rzeczy zaplacic. Moze wsrod sympatkow sa ludzie z duzych firm, ktore w bardzo malym w ich kryteriach budzecie moglyby wesprzec najmlodszych bojerowcow?

Mysle, ze w Juniorach i Jml wazne jest to aby po kzadych regatch zawodnicy mieli zdjecia ktorymi mogliby sie podzielic na Fecie wsrod swoich znajomych i sie polansowac. To dla nich wazne , aby czuli sie wyjatkowi nie tylko w naszym gronie ale tez wsrod kolegow i kolerzanek w szkole. Kiedy ktos zrobi 360 na hopce na snowboardzie jest bohaterem jesli ma zdjecia lub video. Tak samo to dziala na bojerach, ale mam wrazenie ze nawet jesli zdjecia sa zrobione pozniej sa w roznych miejscach. Moze to jest pomysl aby na stronie w regularny i zwyczajowy sposob te zdjecia zbierac , aby ulatwic do nich dostep ludziom, ktorzy chca udostepniac je na portalach spolecznosciowych?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #353 przez P-65
Nowy post
Już wiele razy podnosiłem ten temat robię to ostatni raz, stworzyliśmy Grand Prix Polski i dobrze bo to wyróżnia żeglarzy którzy startują wyłącznie w regatach na terenie Polski, a pytanie jest takie a co z Pucharem Polski ( Ranking) czy jedynie dla satysfakcji? A co z Juniorami i Ice-Opti , bo Grand Prix dotyczy tylko seniorów ,który urósł do najważniejszej klasyfikacji i na sejmiku zostanie obdarowana pucharami a co z klasyfikacja klubową? W mojej ocenie powinniśmy honorować pucharami pierwsza trojkę tych klasyfikacji, zobaczcie Juniorów już praktycznie na palcach jednej reki można policzyć, mini bojerów na dwóch, Szeryf nasz mówi nie ma pieniędzy moim zdaniem powinny się znaleźć a nawet na nagrody rzeczowe po sezonie szczególnie dla juniorów i ice-opti przecież to uwieńczenie całego sezonu i motywacja do dalszego działania. Pieniądze ? np zamiast wydawać biuletyn, można pozostawić go w formie elektronicznej a pieniądze przeznaczyć na puchary. Rozmawialiśmy też o klasyfikacji Grand Masters Senior wszyscy byli za na zebraniu w Mrągowie i co nic? Moim zdaniem Zarząd Floty powinien pochylić się nad tym problemem i bardzo proszę o jednoznaczną odpowiedź co w w tym temacie zamierza zrobić Zarząd Floty Polskiej DN. Pytania te zadawałem publicznie na zebraniach i sejmiku i do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi, chyba że odpowiedzią jest brak pieniędzy ale to najłatwiej.

Regards
P-65

Name, P-65
Za tę wiadomość podziękowali: : P - 355

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.125 s.