ekologia stosowana

Więcej
10 lata 6 dni temu #1933 przez Maciej, P 247
Replied by Maciej, P 247 on topic ekologia stosowana
Drewno, szkło, metal. Coś z żywicy i włókna - węgiel/szkło - żeby "po naszemu było".

Cokolwiek. Byle nie plastik dotknięty anonimową żółtą rączką.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #1932 przez Rankman
Replied by Rankman on topic ekologia stosowana
Proponuję ręcznie robione drewniane sztućce. To chyba w 100% jest EKO

Przy okazji zapytam się:
Czy ktoś wie ile megawatów pożera serwer słynnej pogodynki www.meteo.pl/ ?

Odpowiedź można wydedukować ze strony:
www.icm.edu.pl/kdm/Komputery

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #1931 przez Maciej, P 247
Nowy post
Moja wiadomość jest skierowana do wszystkich zawodników, którzy brali udział w Mistrzostwa Świata i Europy. W tzw. pakiecie startowym pośród różnych gadżetów (nie wypowiadam się o ich jakości, użyteczności i sensowności, bo nie miałem wpływu na ich wybór) znalazła się maleńka latareczka w kształcie T-shirta w polskich barwach z napisem Giżycko, świecąca na czerwono.

Postanowiłem ustrojstwo wyrzucić, bo nie znalazłem żadnego zastosowania dla takiego "badziewka". Skoro świeci, to z czegoś czerpie energię, skoro nie ma ogniw, tajemniczego motorka-kołowrotka, to pewnie w środku siedzą baterie. Rozebranie latareczki zajęło kilka sekund. W środku - oczywiście - dwie niemałych rozmiarów baterie.

Koledzy Bojerowcy! Jeśli nie udało się Wam znaleźć zastosowania tego tajemniczego urządzenia, to przed wyrzuceniem - użyjcie mocy i wyprujcie ze środka baterie - a następnie wrzućcie je do odpowiedniego pojemnika, a nie zwykłego kosza na odpadki. Straszne to świństwo.

Jeśli chodzi o dobór nagród i gadżetów na przyszłość, pomyślimy o czymś bardziej EKO.
Ostatnia10 lata 1 tydzień temu edycja: Maciej, P 247 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.117 s.