Kilka spostrzeżeń co do organizacji regat bojerowy

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #624 przez Jakub Reszka
Witam.

Szanowni Panowie i Panie patrząc przez ostatnie kilka miesięcy na stronę naszego Stowarzyszenia zauważam, że zaczynamy coraz bardziej krytykować niż działać.Odbywają się zacięte dyskusje na temat wyników i formy w jakiej są one podane ,na temat nagród itp. Moim zdaniem bardzo miło by było otrzymać jakiś upominek z regat (jestem nadal juniorem młodszym) nawet jeżeli by się nie stało na "pudle".Nagroda w postaci pucharu za 1,2 lub 3 miejsce też jest bardzo satysfakcjonująca a przede wszystkim motywuje do dalszej pracy i doskonalenia swoich umiejętności lecz nie jest najważniejsza.


Czytając nasze forum i uwagi wszystkich odnośnie organizacji regat pomyślałem aby każdy zapisał poważne problemy i poprosił o przedyskutowanie ich na sejmiku który odbędzie się podczas Mistrzostw Polski Seniorów a nie na stronie która jest ogólnodostępna i którą czyta także moja Mama (mój główny sponsor i kibic) :(

Trochę przykrym faktem jest, że bardzo często krytykowana jest organizacja regat po ich zakończeniu a nie próba działania podczas zawodów.Tak jak odbyło się to np.po Mistrzostwach Warszawy gdzie wszyscy na forum krytykowali złą porę przerwy na posiłek ale nikt nie zaproponował Pani Sędzinie szybkiego wznowienia wyścigów ze względu na chwilową zmianę warunków.

Nie mając żadnych znaczących wyników (miejmy nadzieję, że to się zmieni) cieszę się z każdej możliwości udziału w imprezie, gdzie mam szansę na spotkanie i rozmowę z najlepszymi zawodnikami na świecie


Pozdrawiam Jakub Reszka P-360
Ostatnia11 lata 2 miesiąc temu edycja: Jakub Reszka od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Stanisław Macur
  • Gość
  • Gość
11 lata 2 miesiąc temu #623 przez Stanisław Macur
Replied by Stanisław Macur on topic Kilka spostrzeżeń co do organizacji regat bojerowy
Przypomnę też KOR-owi , że nagrody ( różne - od organizatora i sponsorów ) były dla wszystkich uczestników, szczególnie
młodzieży...chyba nie byłeś na zakończeniu : były koszulki w różnych kolorach,pokrowce na płozy i maszty, kubki, breloczki, wydawnictwa regionalne Braniewa, dużo literatury pięknej(!)i to porządnie wydanej, firmowe berety 'Warmii" Olsztyn , czapeczki ...
Wprawdzie w nazwie jest"Puchar.."ale nie polecam za bardzo zwykłych , sztampowych wyrobów - jeśli to coś ciekawego i niespotykanego !
W Pucharze Olsztyna i MP Jun mł na nagrody poszło ponad 40% budżetu...
Wypadałoby sprawdzić zanim coś się "palnie "
na stronę !!!
Dobrze byłoby docenić wysiłek organizatorów,
którzy przeprowadzili udaną imprezę i to
nie " na własnym podwórku ". Czekamy na następnych lokalnych organizatorów, którzy
pochwalić będzie można za regaty daleko od własnego, klubowego jeziora ??!!
Stasiu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #621 przez Gracja
Ja się wypowiem z pozycji juniora.. Faktycznie jest tak, że zupełnie inaczej wspomina się regaty, na których dostało się nagrodę, a dla małych dzieci to w ogóle jest duża zachęta.. Sama pamiętam jak cieszyłam się z pucharu, który był ledwie większy od dłoni, więc nie chodzi tu o wielkość ale o sam fakt posiadania, tak owego pucharu. Dla osób starszych satysfakcją jest to, że w regatach wystartuje i się po ściga, ale młodszym zawodnikom to chyba nie wystarczy.. Zawsze to jest czym się pochwalić rodzinie i znajomym..

Mały gest a cieszy.. :)
Ostatnia11 lata 2 miesiąc temu edycja: Gracja od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #620 przez P-65
Plakietki na puchar to już tradycja jest :P

Name, P-65

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #618 przez Rycholek
I tak dobrze że dzieciaki dostały cokolwiek. Fajnie że były koszulki - wprawdzie w rozmiarze L ale były :) W zeszłym roku były regaty w Okartowie gdzie organizator dzieciakom z poza pierwszej trójki nie dał nic nawet nalepki.

Zresztą niech organizatorzy zadbają o to aby było dużo sprawnie przeprowadzonego ścigania , bez marznięcia i bezsensownego czekania i niech będzie fajna atmosfera , a nie kłótnie na lodzie miedzy organizatorami , trenerami i sędziami to będzie największy sukces i zachęta dla juniorów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #615 przez KOR
Nowy post
Kilka spostrzeżeń co do organizacji regat bojerowych IO i nie tylko .

Szanowni organizatorzy
Mam do Państwa pytanie dotyczące nagród za udział w regatach. Czy można zachęcić młodych ludzi do uczestnictwa w regatach tym, że wręczymy zwycięzcy plakietkę floty DN.?!
Panie Waldku czasy wielkiego zachwytu plakietkami, naklejkami już się skończyły. Dziś młodzież czeka na puchary i dyplomy . I słusznie. Punkt 18 regulaminu mówi:
Zaleca siê przeznaczenie 30% kwoty uzyskanej z wpisowego do regat na nagrody dla zwyciêzców.
Wiem, że mamy kryzys ,ale 45 zł to nie jest jakiś wielki koszt .Można za to zakupić 3 puchary dla zwycięzców .
Koszt niewielki , a z pewnością będzie jakąś motywacją i zachętą dla młodych ludzi. Oprócz tego , a przede wszystkim będzie nagrodą za trud jaki pokonują , ażeby ostatecznie stanąć na podium i odebrać zasłużoną nagrodę.
Pozdrawiam
KOR

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.085 s.