Regaty, Estonia 24-25.01 - NoticeOfRace

  • P338
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #2271 przez P338
Replied by P338 on topic Regaty, Estonia 24-25.01 - NoticeOfRace
Dzisiaj chlopaki nie polatali- zbyt mocno wialo. Sytuacja lodowa nie ulegla zmianie od tych z poniedzialku, zdjecia i grubosc lodu. Jutro ma spasc maly opad. Na weekend jest prognoza na maly wiatr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • P338
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #2268 przez P338
Replied by P338 on topic Regaty, Estonia 24-25.01 - NoticeOfRace
Mam otrzymać informacje po poludniu w środe od Vaiko po kolejnym rozpoznaniu lodu.

wrzuce bezposrednio po otrzymaniu

M.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #2267 przez Maciej, P 247
Nieznacznie zmodyfikowałem temat wiadomości Maćka, ale myślę że mi wybaczy...

Rain Riim z Floty Estońskiej przesłał mi link do NOR regat w przyszły weekend. Oto link do ich strony ze zdjęciem.

A tutaj bezpośrednio NOR.

Namiary GPS: 58°33’45.5″N 23°05’27.7″E Link do GoogleMaps.


I jeszcze przy okazji...

Drogie Bojerowe Koleżeństwo!

Mam gorący apel do wszystkich, którzy wiedzą, że gdzieś jest lód, gdzieś są regaty. Nie trzymajcie tych informacje dla siebie... po co? Sami chcecie latać? Przecież to nie ma sensu. Chyba, że... w pojedynkę jest się zawsze pierwszym na mecie (ale to już trąca paranoją).

Jeśli ktoś pomyśli - jadę na regaty - bo wyczytałem na jakiejś czarodziejskiej, tajemnej stronie, że jest lód i można latać i jest impreza - wrzućcie posta na forum. Honoru nikomu to nie odbierze, a wręcz przeciwnie.

Ponadto... jeśli pojawi się taki post, to przypuszczalnie, pod nim pojawią się wpisy:

- jadę, P-XXX
- mam wolne miejsce w aucie - kto jedzie ze mną,
- jadę sam, ale chętnie dołączę się do noclegu...

itp itd

Dobrzy Ludzie - macie forum, macie komunikację, korzystajcie - proszę, to nie boli, a może przynieść wszystkim dużo korzyści. Jedni pojadą bo się skrzykną w 3-4 osoby do busa i wyjdzie tanio. Inni w ogóle pomyślą, a czemu by nie pojechać. Jeszcze inni... wyjmą zakurzony bojer i pomyślą: "czas rozpocząć sezon". I wiele, wiele innych.



Jest jeszcze coś. Wiedząc, że pojedzie nas 5, 10, a może 15, to można robić takie numery. Wchodzimy do hotelu i mówimy... ok, za chwile przyjdzie tu (przypominam, że jest środek... braku sezonu) 15 gości. To jaka będzie cena za nocleg?
Ostatnia9 lata 3 miesiąc temu edycja: Maciej, P 247 od.
Za tę wiadomość podziękowali: : P-65, P74

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • P338
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #2263 przez P338
Nowy post
Zdjecia z wczoraj zrobione przez ekipe wracajaca z ostatnich regat

lód prawie czarny 10cm, przez nablizszy tydzien caly czas mrozy, na Niedziele malo wiatru. trzeba śledzić rozwoj sytuacji.

M.







Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.158 s.