termin MPS

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #2391 przez P-155
Replied by P-155 on topic termin MPS
W pełni popieram Stefana.
Mistrzostwa Polski to moim zdaniem impreza nr 3 na swiecie. Wszyscy chcą się zmierzyć i do nas przyjechać. Jak widzą komunikat to wsiadają w auta i lecą do Polski. Po czym przyjezdzają a tu regaty centralne. Nie wyobrazam sobie, ze ja jade np. na M. Szwecji i w polowie drogi albo na miejscu dowiaduje sie ze beda jednak regaty rankingowe..

Nasi kadrowicze juz dawno sygnalizowali ze sprzęt nie zdązy i nie powinna zapasc taka decyzja.
Chodzi mi tu przede wszYstkim o zawodnikow zagranicznych. Nie mozna tak wiecej robic jak chcemy by traktowali nas powaznie.
Jestesmy autorytetem nie tylko w wynikach ale i w organizacji regat. Nie psujmy tego.
Pozdrawiam

Łukasz Zakrzewski
MKŻ Mikołajki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Stanisław Macur
  • Gość
  • Gość
9 lata 2 miesiąc temu #2390 przez Stanisław Macur
Replied by Stanisław Macur on topic termin MPS
Drogi Stefanie !
Twoje prawo do komentowania wymaga odpowiedzialności aby z niego korzystać.
To , że zaplanowałeś dojazd ... z Turynu w podstawowym terminie MPS to Twoje decyzja..
Może nas poinformujesz na jaki to termin chciałeś
przesunąć MPS ???
Dla ułatwienia podpowiem , że najbliższy termin nie kolidujący dla innych zawodników(jun i sen)
z imprezami głównymi (MŚ Jun i ME Sen ) to aktualnie (!)13-15 marca... Przy braku widoków ostrej zimy i obecnym lodzie to szanse , że będzie lód są niewielkie...
Bardzo jestem ciekaw stanowczej, konsekwentnej i zdeterminowanej odpowiedzi...
Do zobaczenia na lodzie.
Stasiu . P-111

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #2389 przez StefanS
Replied by StefanS on topic termin MPS
Drogi Macieju, Komandorze,
Jak doskonale pamiętasz (posty są na naszym forum), sugerowałem jako jeden z pierwszych aby MP przesunąć. Argumenty miałem dokładnie takie jakie dziś leżą u podstawy podjętej ostatecznie decyzji o zmianie terminu. Osobiście uważam, że decyzja jest dobra jednak zaskakuje mnie zupełny brak stanowczości i konsekwencji przy jej podejmowaniu. I o to mam do ciebie pretensje.
Z mojej perspektywy, ten brak stanowczości z Twojej strony a moja determinacja aby w MP wystartować doprowadziły do tego, że poniosłem znaczne koszty aby dojechać z Turynu i brać udział. W podobnej sytuacji, mniemam jest kilku innych zawodników, którzy musieli wybierać a wybrali by inaczej, gdybyś w porę wykazał się wspomnianą stanowczością i determinacją.
Jest prawo Mistrzów do nalegania, Komandora do Zarządzania i nas do komentowania. Korzystam więc z mojego niepisanego prawa, niekoniecznie czerpiąc z tego satysfakcję
P402 Stefan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #2386 przez Tomek Zakrzewski
Replied by Tomek Zakrzewski on topic termin MPS
Maciej,

w imieniu własnym i wszystkich kadrowiczów, którzy z przyczyn obiektywnych nie byliby w stanie wziąć udziału w MP w nadchodzący weekend, chciałbym podziękować za podjęcie decyzji o przesunięciu mistrzostw. Ta decyzja pozwoli nam na przygotowanie sprzętu, który nie zdąży dotrzeć do nas z USA na najbliższy weekend, a to oznacza, że żaden z aktualnych medalistów nie pojawiłby się na mistrzostwach.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż ta decyzja może spowodować komplikacje w planach startowych innych zawodników, ale wierzymy, że jest to najmniejsze zło.

Dziękujemy braci bojerowej za wyrazy poparcia i solidarności.
Za tę wiadomość podziękowali: : P-35

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #2361 przez Maciej, P 247
Replied by Maciej, P 247 on topic termin MPS
Dostałem informację od naszych Mistrzów, że sprzęt został już nadany i będzie w W-wie w środę, a w czwartek w Olsztynie.

Teraz przeszkodzić może nam jedynie pogoda.

A z tą nie jest tak źle, jak zapowiadają prognozy.
Tutaj możemy zerknąć na Niegocin .

We wtorek ruszam na poszukiwania lodu. Zaczynam od Śniardw, potem Niegocin, Pierkunowo (Kisjano/Dargin) oraz Święcajty.

Będą relacje z poszczególnych jezior, a w środę o 1200 decyzja. Oby się udało.
Za tę wiadomość podziękowali: : P-35

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #2359 przez Roger
Replied by Roger on topic termin MPS
witam brać bojerową
jestem za P247 i P74 ale co robić jak luty ponoć ma być ciut chłodniejszy od stycznia.
tylko życzenia mroznej zimy możemy sobie życzyć.
pozdrawiam z wielkopolski
P-251 Roger :)
Za tę wiadomość podziękowali: : P74

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #2355 przez P74
Replied by P74 on topic termin MPS
Witam Wszystkich serdecznie.
Popieram apel naszych reprezentantów na MŚ 2015.
Powinniśmy jako flota dopasować nasze plany organizacyjne \ startowe i dać im szansę na przygotowanie się do najważniejszej krajowej imprezy, MMP.
Pozdrawiam Jerzy Taber P74

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #2352 przez Maciej, P 247
Replied by Maciej, P 247 on topic termin MPS
Jest w języku angielskim słowo tricky, które świetnie odzwierciedla to, jaki mamy sezon bojerowy tej zimy. Znaczy ono mniej więcej tyle, co: zdradliwy, chytry, zawiły, wykrętny, zdradziecki i niebezpieczny.

Dokładnie tym samym słowem będzie można określić, to co wydarzy się po podjęciu jakiejkolwiek decyzji, będącej reakcją na słowa naszych Mistrzów.

Udało mi się zorganizować możliwość przesunięcia Międzynarodowych Mistrzostw Polski o 1 lub 2 tygodnie - Organizatorzy regat wypadających w tych terminach wyrazili zrozumienie dla sytuacji. Taki krok niczego jednak nie rozwiązuje. Jeśli bowiem przesuniemy MMP, to eliminujemy z niej wszystkie osoby zaangażowane w Mistrzostwa Świata Juniorów oraz IO.

Inne rozwiązanie, to skrócenie Mistrzostw Polski do 2 dni. Bez piątku. Wtedy wszyscy spotkamy się na lodzie.

Wtedy może nie będzie tricky.
Ostatnia9 lata 2 miesiąc temu edycja: Maciej, P 247 od.
Za tę wiadomość podziękowali: : P74

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #2351 przez DNP36
Nowy post
Reprezentanci Polski na mistrzostwa świata w USA, medaliści tych regat i wszyscy aktualni medaliści mistrzostw Polski APELUJĄ PONOWNIE o przesunięcie terminu Mistrzostw Polski. Informujemy, że nasz sprzęt wróci do kraju najwcześniej w piątek 6.02!!!
Uważamy, że pozbawienie nas możliwości startu w najważniejszej imprezie krajowej będzie precedensem w długiej historii polskich bojerow.
W ubiegłym MP odbyły się w połowie lutego, czyli 2 tygodnie przed Mistrzostwami Europy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby i w tym sezonie było podobnie.


Poza tymi argumentami chcemy zwrócić uwagę na fakt, że MPS nigdy nie były pierwszą imprezą sezonu.

Regulamin rywalizacji PZZ wymaga od nas uczestnictwa w MPS, czego nie będziemy mogli spełnić.

Oczekujemy zmiany terminu MPS i liczymy na poparcie wszystkich zawodników.

Pozdrawiamy serdecznie z Kingston
Za tę wiadomość podziękowali: : Tomek Zakrzewski, P-65, P74

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.143 s.