Żywa historia, czyli medaliści MŚiE

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #2607 przez P-289
Witam,

Zarządu nie trzeba do zbierania takich wspomnień zachęcać - to raczej tych najbardziej doświadczonych kolegów zachęcamy do spisania i podzielenia się swoimi doświadczeniami lodowymi!

Dla zainteresowanych historią: w ostatnich WB był arcyciekawy tekst kolegi Roweckiego o początkach DN'a w Polsce, dwa lata wcześniej obszerny tekst Janusza Tabera o bojerach w YACHT KLUBIE POLSKI. W zeszłorocznych WB znalazły się 3 krótkie, ale napisane z dużym zacięciem literackim wspomnienia kolegi Szustrowskiego z WTW o jego przygodach lodowych.

Jak zawsze zachęcamy WSZYSTKICH do spisywania swoich doświadczeń ! Każda przesłana relacja, historia znajdzie swoje miejsce w WB!

Pozdrawiam

Artur P-289

P-289

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #2606 przez Jan 3,16
a propos żywa historia - podczas „plażowania” na ME w Estonii (w oczekiwaniu na decyzje czy żeglujemy czy nie) miałem okazję wraz z kilkoma kolegami wysłuchać krótkiej relacji Piotra Burczyńskiego z fragmentów Jego przygód bojerowych. Niezwykle ciekawe historie z przeszłości . Wcześniej inne historie słyszałem z ust kol. Janusza Tabera. Wieloma takimi opowieściami doświadczeniami mógłby z pewnością dysponować Pan Karol Jabłoński i inni. Zachęcam Zarząd (jeżeli nie uczyniono tego dotychczas) do zbierania tego rodzaju opowieści, informacji w jakiejkolwiek formie. Publikacje wspomnieniowe tego typu mogłyby być ciekawym uzupełnieniem „Wiadomości Bojerowych”.
Z żeglarskim pozdrowieniem P-96

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #2605 przez Maciej, P 247
Nowy post
Pisząc kilka lat temu artykuł poświęcony bojerom, przygotowałem zestawienie medalistów Mistrzostw Świata i Europy w klasie DN. Najważniejsze tegoroczne imprezy za nami, dokonałem stosownej aktualizacji. Miło znowu używać zielonego koloru...

Link do zestawienia.

Przełączając się między zakładkami można zobaczyć zestawienie dla MŚ i dla ME.
Za tę wiadomość podziękowali: : marcin, staho

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.077 s.