ranking 2013 - zanim ruszy cykl regat

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #268 przez Maciej, P 247
Nowy post
Koleżanki i Koledzy!

Po doświadczeniach z obliczaniem list rankingowych za poprzedni sezon postanowiłem przygotować materiały, które pomogą w usprawnieniu całego przedsięwzięcia.

Wszystkich Sędziom przypominam o obowiązku szybkiego przesłania wyników. (ustalenia z naszego spotkania nad Zalewem Koronowskim).

Jak tylko materiały po regatach, przystąpię do obliczeń. Istnieje wtedy szansa, że na ostatnich regatach z cyklu uda się nam uhonorować zwycięzcę Grand Prix.

Po zeszłym sezonie największy kłopot miałem z tymi wynikami, które otrzymałem w plikach wordowskich lub pdf. Od razu sygnalizuję, nie będę przyjmował wyników w takiej formie. Jeśli w takiej zostaną przesłane, regaty nie znajdą się zestawieniu.

Przyjmuję wyniki tylko i wyłącznie w postach plików z arkuszy kalkulacyjnych w formacie: .xls lub .xlsx.

Jeśli używany jest pakiet OpenOffice, to można w nim zapisać plik w formatach jakie wymieniłem powyżej.
  • Jeżeli na regatach używany jest program do obliczania wyników, to proszę zapisać pliki w formacie .xls.
  • Jeżeli wyniki są zliczane ręcznie, to proszę o ich wpisanie matrycy, którą załączam do niniejszej wiadomości.

Przypominam o dokładnym wpisywaniu informacji o zawodnikach (personalia, rok urodzenia, przynależność klubowa). Proszę też o dbałość w zapisywaniu imion i nazwisk (to są nieprzyjemne sytuacje, kiedy w personaliach widać błędy).

W załączonym pliku - matryca do wpisywania wyników:

Plik załącznika:

Nazwa pliku: matrycadow...egat.xls
Wielkość pliku:52 KB
Załączniki:
Ostatnia11 lata 3 miesiąc temu edycja: Maciej, P 247 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.101 s.