Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: MP klas DN Jun i Ice-Optimist uwagi do terminu

MP klas DN Jun i Ice-Optimist uwagi do terminu 4 miesiąc 5 dni temu #3684

Witam, jestem ojcem zawodnika P-211.Jako rodzicowi również zależy mi na edukacji syna, ale niemniej skoro wyrazilismy zgodę na uprawianie takiej dyscypliny przez nasze dzieciaki nie wszczynajmy dyskusji która moim zdaniem do niczego nie prowadzi. Prawie wszyscy młodzi żeglują również w sezonie letnim i nikt nie zastanawia się czy pozwolić dziecku wyjechać na zgrupowanie np do Hiszpanii w czasie roku szkolnego(które trwa średnio 10 dni). Weźmy również pod uwagę że młodzież im więcej ma obowiązków tym lepiej potrafi się zorganizować i te dwa dni naprawdę nic nie zmienią. Wszyscy wiemy jaki mamy sezon i wydaje mi się że nie powinniśmy jeszcze tego utrudniać. No i pamiętajmy że większość zawodników w przyszłym tygodniu zaczyna zgrupowania na wodzie i prawdopodobnie nie uda się rozegrać najważniejszej imprezy roku. MP Juniorów i Ice-opti to też punkty, a punkty to więcej pieniędzy na kolejny sezon. Także trzymajmy kciuki aby się udało. Pozdrawiam i do zobaczenia na lodzie.
Maciej
Ostatnio zmieniany: 4 miesiąc 5 dni temu przez Maciej Michniewicz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Rankman

MP klas DN Jun i Ice-Optimist uwagi do terminu 4 miesiąc 5 dni temu #3683

• Tomek P 391
  • Tomek P 391 Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -1
Witam!
Proponowany termin MP dla klas DN Jun i Ice-Optimist wypada w czwartek i piątek, czyli dni nauki w szkole. Część uczestników już "zarwała" tydzień szkoły uczestnicząc w Mistrzostwach Świata i Europy. W zatwierdzonym kalendarzu regaty te miały odbywać się w terminie sobotnio-niedzielnym. Może trzymajmy się tej zasady, że najmłodsi zawodnicy startują w dniach wolnych od zajęć szkolnych na imprezach krajowych.

Temat do uściślenia przez Sejmik. Zachęcam do wymiany opinii.

Pozdrawiam
Tomek Skawiński
P 391
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Andrzej
Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.130 s.