To nie są żarty. Do podziału jest pula 45 tysięcy, które trafią w ręce bojerowej elity.

Niestety nie w naszej flocie. Szwedzi uchwalili nowy program, który ma wspierać zawodników w osiąganiu miejsc na podium w najważniejszych imprezach rangi światowej. Do podziały na najbliższy sezon jest 90 tysięcy koron szwedzkich. I proszę mnie źle nie zrozumieć - jestem bardzo daleki od namawiania do zmiany barw. Dzieląc się tą informacją naiwnie liczę na to, że trafi ona do osoby lub instytucji, która śladem szwedzkiego Isseglarförbundet zaproponuje wsparcie polskim zawodnikom. 

O zasadach podziału dowiecie się na stronie floty szwedzkiej.

 

A oto tłumaczenie oryginału przy użyciu Google Translator:

 


Elite Plan 2012-13

2012-10-29 21:00

 
Oto międzynarodowa elita Plan na nadchodzący sezon, który został przyjęty na walnym zgromadzeniu w dniu 20 października. Celem projektu jest zwiększenie szans dla szwedzkiej podium na Mistrzostwach Europy / World Cup 2013th Uwaga, pierwszy termin stosowania jest 15 listopada.

Oferujemy następujące możliwości opartych dotację szwedzkiego Isseglarförbundet około £ 60.000 do £ 30.000 i finansowany przez szwedzkiego isjaktsällskapet DN. 
 

  • Dwoje ludzi może otrzymać maksymalnie 5000 GBP za osobę i odnoszące się do uczestnictwa w zagranicznej żeglarstwa rankingi, najlepiej przed EM / VM. Wniosek należy Re. DN isjaktsällskapet później niż 15 listopada.

 

  • Dwie osoby mogą otrzymać dotacje w wysokości £ 30000 za osobę za uczestnictwo w Pucharze Świata, wpisowe i koszty podróży. Wniosek należy Re. DN isjaktsällskapet, nie później niż 15 listopada.

 

  • Cztery osoby mogą otrzymać maksymalnie 5000 GBP za osobę, za osobę, za udział w Mistrzostwach Europy, opłat rejestracyjnych i koszty podróży. Dwie osoby mogą ubiegać się św. DN isjaktsällskapet, w listopadzie ubiegłego roku 15 z dotacji. Kolejne dwie osoby mogą się do św. DN isjaktsällskapet, w lutym 11, z dotacji.


Warunkiem rozpatrzenia jest przedstawienie uwierzytelnionych wpływów za rzeczywiste wydatki.


Powyżej, jest uwarunkowane: udział w Pucharze Świata i / lub AM, SM, oraz co najmniej jeden obywatel szwedzki ranking regaty. 
Ponadto, zgodnie z oczekiwaniami beneficjentów aktywnie uczestniczyć w staraniach o dotacje z Fundacji.

Maksymalna wysokość rekompensaty wynosi £ 40.000 za osobę. 

Wnioski o dotacje powinny być kierowane do inż. DN isjaktsällskapet, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 
Zarząd będzie głównie przez obecne rangi decyzji o które mogą otrzymywać dotacje, decyzji nie można się odwołać.

Zaktualizowano
2012-10-29 21:15
Recenzent
Oscar Wersäll

 {fcomment}

FB SHARE