CZŁONKOSTWO W IDNIYRA

Przekazuję tekst komunikatu komandora IDNIYRA

Drodzy koledzy Bojerowcy,

Zauważyłem, że istnieją pewne wątpliwości dotyczące członkostwa w IDNIYRA Europe, dlatego chciałbym wyjaśnić niektóre, często zadawane pytania, które mogą się pojawić.

Pytanie: Kto może zostać członkiem IDNIYRA EU?

Odp .: Organizacje krajowe, które złożyły wniosek o członkostwo i uiściły opłatę członkowską, mogą zostać zwykłymi członkami IDNIYRA EU. Każda osoba fizyczna będąca członkiem tych organizacji narodowej, która osiągnęła pełnoletność, zarejestrowała się na stronie internetowej idniyra.eu i uiściła składkę członkowską, może zostać członkiem nadzwyczajnym.

Pytanie: Jak ktoś może zostać członkiem?

Odp .: Musisz zarejestrować się na stronie internetowej IDNIYRA UE i uiścić opłatę członkowską. Link do strony znajduje się tutaj: Rejestracja członkostwa

Membership sign-up

Pytanie: Ile kosztuje członkostwo?

Odp .: Każdego roku będzie o tym decydować Spotkanie Sekretarzy. W tym roku opłata członkowska wynosi 25 EUR.

Pytanie: Czy Juniorzy, którzy zamierzają zostać członkami, mają zniżkę na tę opłatę?

Odp .: Juniorzy mogą zostać członkami bezpłatnie, jednak - z przyczyn technicznych - Juniorzy uiszczą również opłatę w trakcie procedury rejestracji, ale zostanie im zwrócona w ramach opłaty wpisowego na WC / WE.

Pytanie: Kiedy należy uiścić opłatę członkowską?

Odp .: W dowolnym momencie w roku, ale niezależnie od daty płatności, członkostwo wygasa 31 października każdego roku. Aby mieć status stałego członkostwa, opłatę należy uiścić przed wygaśnięciem członkostwa, tj. Przed 31 października każdego roku.

Pytanie: Czy za opóźnienie w płatności naliczana będzie podwójna opłata?

Odp .: Nie. Jednakże, jeśli płatność zostanie dokonana po zamknięciu rejestracji WC / WE, żeglarz nie może zarejestrować się na zdarzenie w odpowiednim czasie, w związku z czym może być zobowiązany do uiszczenia podwójnej opłaty wpisowego zgodnie z NOR.

Pytanie: Czy Juniorzy muszą zostać członkami IDNIYRA Europe?

Odp .: Wszyscy Juniorzy zamierzający uczestniczyć w IDNIYRA WC / EC muszą zarejestrować się w celu uzyskania członkostwa.

Pytanie: Czy uczestnictwo w JWC / JEC wymaga członkostwa?

Odp.:Nie

Pytanie: Jakie dodatkowe prawa ma członek IDNIYRA Europe?

Odp .: Członek ma prawo konkurować w WC / EC, może głosować w sprawach dotyczących DN, będzie miał zarejestrowane konto na stronie idniyra.eu i odpowiednio otrzyma uprzywilejowane informacje.

Jeśli masz inne pytania bez odpowiedzi, nie wahaj się ze mną skontaktować.========================================

Think Ice Commodore Attila Pataky M-100

IDNIYRA została przeniesiona z Niemiec do Austrii. Celem przenosin było spowodowanie możliwości pozostania członkiem tej organizacji przez każdego zawodnika lub też sympatyka naszego sportu. Członkostwo daje możliwość brania udziału w głosowaniach i, co najważniejsze, startu w regatach organizowanych przez IDNIYRA ( MŚ i ME). Bez rejestracji i wpłacenia składki nie można startować! Poprzednia składka wynosiła 45€ i była płacona wraz z wpisowym na regaty. Teraz składka wynosi 25€ i musi być opłacona przed zapisaniem się na MŚ lub ME.

Rejestrację i opłatę składki można zrobić przez stronę:

https://idniyra.eu/idniyra-eu-membership-signup/

Proszę nie zwlekać z rejestracją gdyż już w listopadzie będą pierwsze głosowania a w grudniu zapisy na MŚ.

Skarbnik IDNIYRA

Jerzy Henke P-58