Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3321

Oficjalne wyniki końcowe do pobrania

Plik załącznika:

Nazwa pliku: MMP_DNSeni...INAL.pdf
Wielkość pliku:346 KB

[/b]
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3320

NIEOFICJALNE WYNIKI PO 12 WYŚCIGACH:
Sail Skipper yBirth Club R01 R02 R03 R04 R05 R06 R07 R08 R09 R10 R11 R12 Total
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 , 1 , 1 , 2 , 3 , 2 , 1 , 2 , 1 , 5 , [42] , [51/DNS] = 19
2 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 , 3 , 2 , [11] , 5 , [16] , 3 , 8 , 6 , 1 , 2 , 1 = 35
3 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot [8] , 4 , 3 , [7] , 6 , 6 , 4 , 7 , 4 , 4 , 5 , 6 = 49
4 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 , [10] , 8 , 5 , [9] , 7 , 5 , 3 , 3 , 9 , 9 , 2 = 54
5 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 , 2 , [38] , 1 , 1 , 1 , [51/DNF] , 16 , 9 , 10 , 3 , 5 = 54
6 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 , 6 , 4 , 6 , 4 , 5 , [51/DSQ] , 12 , 8 , 6 , 7 , [13] = 60
7 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 , [43] , [51/DNS] , 4 , 7 , 4 , 2 , 9 , 2 , 3 , 1 , 17 = 61
8 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 , 5 , [51/DNS] , [51/DNS] , 10 , 3 , 12 , 10 , 10 , 2 , 6 , 4 = 67
9 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 , 9 , [14] , 8 , 8 , 8 , 10 , [14] , 7 , 13 , 10 , 3 = 85
10 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 , 13 , 5 , 10 , [18] , [51/DNS] , 8 , 4 , 18 , 12 , 15 , 14 = 110
11 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 , 18 , 12 , 9 , 11 , 10 , 6 , [23] , [24] , 17 , 11 , 9 = 116
12 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN [20] , 7 , 11 , 15 , 12 , [19] , 13 , 6 , 16 , 11 , 16 , 12 = 119
13 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 , [51/DNF] , [51/DNS] , 3 , 2 , 40 , 9 , 1 , 5 , 7 , 4 , 8 = 125
14 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 , [44] , 13 , 12 , 14 , 14 , 17 , 13 , [29] , 14 , 19 , 11 = 134
15 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn [18] , 11 , 9 , 13 , 13 , 12 , 14 , 18 , 13 , 18 , 18 , [19] = 139
16 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 , 12 , 6 , [39] , 17 , 11 , 22 , 17 , 14 , 16 , 21 , [41] = 152
17 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 , 15 , 7 , 14 , [51/DNS] , 9 , 21 , 15 , 23 , [24] , 20 , 15 = 154
18 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 , [25] , 10 , 16 , 15 , 13 , 15 , [22] , 17 , 21 , 13 , 18 = 157
19 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 , 19 , 15 , 17 , 20 , 17 , 19 , 19 , [21] , [25] , 14 , 16 = 173
20 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 , 14 , [51/DNF] , 20 , 16 , 18 , 24 , [25] , 22 , 15 , 17 , 23 = 183
21 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy [25] , 24 , 19 , 25 , 21 , 23 , 16 , [51/DNS] , 19 , 19 , 12 , 7 = 185
22 K- 13 David Howlett 1951 England 24 , 27 , 20 , 19 , 22 , 20 , 7 , 11 , 15 , [38] , [29] , 29 = 194
23 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN 23 , 22 , 16 , 18 , 19 , 15 , 23 , [26] , 25 , 20 , 22 , [27] = 203
24 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 , 17 , 17 , [51/DNF] , 24 , [41] , 18 , 30 , 11 , 23 , 24 , 24 = 210
25 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki 26 , 16 , 18 , 22 , 26 , 21 , 26 , 21 , [51/DNS] , 22 , [28] , 20 = 218
26 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 , 20 , 21 , 23 , 23 , 22 , 20 , 20 , 20 , [51/DNF] , [51/DNS] , 51/DNS = 241
27 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 , 23 , 22 , 21 , 27 , 25 , [51/DNS] , [28] , 26 , 26 , 23 , 21 = 241
28 P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 11 , 5 , 12 , 8 , 8 , 10 = 258
29 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan [30] , 26 , 26 , 26 , 25 , 27 , 27 , 29 , 28 , 27 , 25 , [31] = 266
30 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki [33] , 30 , 24 , 27 , [32] , 26 , 30 , 27 , 27 , 29 , 26 , 26 = 272
31 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 , 21 , 23 , 24 , 28 , 24 , [38] , 38 , 30 , 31 , 35 , [39] = 286
32 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn 31 , 31 , 25 , 30 , 29 , 30 , 25 , 31 , 31 , [32] , [33] , 25 = 288
33 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 , 28 , 28 , 29 , 31 , 28 , 28 , [34] , [34] , 30 , 27 , 33 = 290
34 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez [34] , 32 , 32 , 31 , 33 , [34] , 29 , 24 , 32 , 28 , 30 , 22 = 293
35 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 , 29 , 27 , 32 , [51/DNS] , 33 , 37 , 33 , 36 , 34 , [39] , 28 = 318
36 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki 36 , 33 , 29 , 28 , 30 , 29 , 32 , 35 , [38] , 33 , [38] , 35 = 320
37 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 , 35 , 30 , [51/DNF] , 37 , 32 , 31 , 32 , 37 , 37 , 31 , [38] = 339
38 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA [41] , 36 , 33 , 33 , 35 , 31 , 33 , [39] , 39 , 36 , 37 , 36 = 349
39 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA 38 , 38 , 31 , 36 , 34 , 35 , 35 , 40 , [42] , [41] , 34 , 34 = 355
40 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn [43] , 41 , 35 , 34 , 38 , 36 , 34 , [42] , 33 , 40 , 36 , 30 = 357
41 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA [40] , 39 , 36 , 35 , 39 , 38 , 36 , 37 , 35 , 35 , [40] , 37 = 367
42 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 , 40 , 34 , 37 , 36 , 37 , [51/DNS] , 41 , 40 , [51/DNF] , 32 , 32 = 368
43 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA [44] , 42 , 37 , 38 , [51/DNS] , 39 , 39 , 43 , 43 , 42 , 41 , 40 = 404
44 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 , 8 , 39 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 414
45 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 , 45 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 36 , 41 , 39 , 51/DNS , 51/DNS = 461
46 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 , 34 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 477
47 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 , 37 , [51/DSQ] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 487
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 47 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 506
49T M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary [51/DSQ] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 510,00T
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 510,00T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3319

NIEOFICJALNE WYNIKI PO 11 WYŚCIGACH:
Pos Sail Skipper yBirth Club R01 R02 R03 R04 R05 R06 R07 R08 R09 R10 R11 Total
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 , 1 , 1 , 2 , 3 , 2 , 1 , 2 , 1 , [5] , [42] = 14
2 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 , 3 , 2 , [11] , 5 , [16] , 3 , 8 , 6 , 1 , 2 = 34
3 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot [8] , 4 , 3 , [7] , 6 , 6 , 4 , 7 , 4 , 4 , 5 = 43
4 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 , [43] , [51/DNS] , 4 , 7 , 4 , 2 , 9 , 2 , 3 , 1 = 44
5 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 , 6 , 4 , 6 , 4 , 5 , [51/DSQ] , [12] , 8 , 6 , 7 = 48
6 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 , 2 , [38] , 1 , 1 , 1 , [51/DNF] , 16 , 9 , 10 , 3 = 49
7 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 , [10] , 8 , 5 , [9] , 7 , 5 , 3 , 3 , 9 , 9 = 52
8 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 , 5 , [51/DNS] , [51/DNS] , 10 , 3 , 12 , 10 , 10 , 2 , 6 = 63
9 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 , 9 , [14] , 8 , 8 , 8 , 10 , [14] , 7 , 13 , 10 = 82
10 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 , 13 , 5 , 10 , [18] , [51/DNS] , 8 , 4 , 18 , 12 , 15 = 96
11 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 , 18 , 12 , 9 , 11 , 10 , 6 , [23] , [24] , 17 , 11 = 107
12 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN [20] , 7 , 11 , 15 , 12 , [19] , 13 , 6 , 16 , 11 , 16 = 107
13 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 , [51/DNF] , [51/DNS] , 3 , 2 , 40 , 9 , 1 , 5 , 7 , 4 = 117
14 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn [18] , 11 , 9 , 13 , 13 , 12 , 14 , [18] , 13 , 18 , 18 = 121
15 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 , [44] , 13 , 12 , 14 , 14 , 17 , 13 , [29] , 14 , 19 = 123
16 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 , 12 , 6 , [39] , 17 , 11 , [22] , 17 , 14 , 16 , 21 = 130
17 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 , 15 , 7 , 14 , [51/DNS] , 9 , 21 , 15 , 23 , [24] , 20 = 139
18 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 , [25] , 10 , 16 , 15 , 13 , 15 , [22] , 17 , 21 , 13 = 139
19 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 , 19 , 15 , 17 , 20 , 17 , 19 , 19 , [21] , [25] , 14 = 157
20 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 , 14 , [51/DNF] , 20 , 16 , 18 , 24 , [25] , 22 , 15 , 17 = 160
21 K- 13 David Howlett 1951 England 24 , 27 , 20 , 19 , 22 , 20 , 7 , 11 , 15 , [38] , [29] = 165
22 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN 23 , 22 , 16 , 18 , 19 , 15 , 23 , [26] , [25] , 20 , 22 = 178
23 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy [25] , 24 , 19 , 25 , 21 , 23 , 16 , [51/DNS] , 19 , 19 , 12 = 178
24 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 , 17 , 17 , [51/DNF] , 24 , [41] , 18 , 30 , 11 , 23 , 24 = 186
25 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 , 20 , 21 , 23 , 23 , 22 , 20 , 20 , 20 , [51/DNF] , [51/DNS] = 190
26 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki 26 , 16 , 18 , 22 , 26 , 21 , 26 , 21 , [51/DNS] , 22 , [28] = 198
27 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 , 23 , 22 , 21 , 27 , 25 , [51/DNS] , [28] , 26 , 26 , 23 = 220
28 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan [30] , 26 , 26 , 26 , 25 , 27 , 27 , [29] , 28 , 27 , 25 = 237
29 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki [33] , 30 , 24 , 27 , [32] , 26 , 30 , 27 , 27 , 29 , 26 = 246
30 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 , 21 , 23 , 24 , 28 , 24 , [38] , [38] , 30 , 31 , 35 = 248
31 P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 11 , 5 , 12 , 8 , 8 = 248
32 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 , 28 , 28 , 29 , 31 , 28 , 28 , [34] , [34] , 30 , 27 = 257
33 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn 31 , 31 , 25 , 30 , 29 , 30 , 25 , 31 , 31 , [32] , [33] = 263
34 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez [34] , 32 , 32 , 31 , 33 , [34] , 29 , 24 , 32 , 28 , 30 = 271
35 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki 36 , 33 , 29 , 28 , 30 , 29 , 32 , 35 , [38] , 33 , [38] = 285
36 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 , 29 , 27 , 32 , [51/DNS] , 33 , 37 , 33 , 36 , 34 , [39] = 290
37 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA [37] , 35 , 30 , [51/DNF] , 37 , 32 , 31 , 32 , 37 , 37 , 31 = 302
38 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA [41] , 36 , 33 , 33 , 35 , 31 , 33 , [39] , 39 , 36 , 37 = 313
39 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA 38 , 38 , 31 , 36 , 34 , 35 , 35 , 40 , [42] , [41] , 34 = 321
40 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn [43] , 41 , 35 , 34 , 38 , 36 , 34 , [42] , 33 , 40 , 36 = 327
41 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA [40] , 39 , 36 , 35 , 39 , 38 , 36 , 37 , 35 , 35 , [40] = 330
42 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 , 40 , 34 , 37 , 36 , 37 , [51/DNS] , 41 , 40 , [51/DNF] , 32 = 336
43 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 , 8 , 39 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 363
44 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA [44] , 42 , 37 , 38 , [51/DNS] , 39 , 39 , 43 , 43 , 42 , 41 = 364
45 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 , 45 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 36 , 41 , 39 , 51/DNS = 410
46 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 , 34 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 426
47 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 , 37 , [51/DSQ] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 436
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 47 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 455
49T M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary [51/DSQ] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 459,00T
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 459,00T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3318

NIEOFICJALNIE PO 10 WYŚCIGACH:
Pos Sail Skipper yBirth Club R01 R02 R03 R04 R05 R06 R07 R08 R09 R10 Total
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 , 1 , 1 , 2 , [3] , 2 , 1 , 2 , 1 , [5] = 11
2 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 , 3 , 2 , [11] , 5 , [16] , 3 , 8 , 6 , 1 = 32
3 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot [8] , 4 , 3 , [7] , 6 , 6 , 4 , 7 , 4 , 4 = 38
4 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 , 6 , 4 , 6 , 4 , 5 , [51/DSQ] , [12] , 8 , 6 = 41
5 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 , [43] , [51/DNS] , 4 , 7 , 4 , 2 , 9 , 2 , 3 = 43
6 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 , [10] , 8 , 5 , [9] , 7 , 5 , 3 , 3 , 9 = 43
7 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 , 2 , [38] , 1 , 1 , 1 , [51/DNF] , 16 , 9 , 10 = 46
8 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 , 5 , [51/DNS] , [51/DNS] , 10 , 3 , 12 , 10 , 10 , 2 = 57
9 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 , 9 , [14] , 8 , 8 , 8 , 10 , [14] , 7 , 13 = 72
10 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 , 13 , 5 , 10 , [18] , [51/DNS] , 8 , 4 , 18 , 12 = 81
11 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN [20] , 7 , 11 , 15 , 12 , [19] , 13 , 6 , 16 , 11 = 91
12 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 , 18 , 12 , 9 , 11 , 10 , 6 , [23] , [24] , 17 = 96
13 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn [18] , 11 , 9 , 13 , 13 , 12 , 14 , [18] , 13 , 18 = 103
14 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 , [44] , 13 , 12 , 14 , 14 , 17 , 13 , [29] , 14 = 104
15 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 , 12 , 6 , [39] , 17 , 11 , [22] , 17 , 14 , 16 = 109
16 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 , [51/DNF] , [51/DNS] , 3 , 2 , 40 , 9 , 1 , 5 , 7 = 113
17 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 , 15 , 7 , 14 , [51/DNS] , 9 , 21 , 15 , 23 , [24] = 119
18 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 , [25] , 10 , 16 , 15 , 13 , 15 , [22] , 17 , 21 = 126
19 K- 13 David Howlett 1951 England 24 , [27] , 20 , 19 , 22 , 20 , 7 , 11 , 15 , [38] = 138
20 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 , 19 , 15 , 17 , 20 , 17 , 19 , 19 , [21] , [25] = 143
21 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 , 14 , [51/DNF] , 20 , 16 , 18 , 24 , [25] , 22 , 15 = 143
22 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN 23 , 22 , 16 , 18 , 19 , 15 , 23 , [26] , [25] , 20 = 156
23 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 , 17 , 17 , [51/DNF] , 24 , [41] , 18 , 30 , 11 , 23 = 162
24 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy [25] , 24 , 19 , 25 , 21 , 23 , 16 , [51/DNS] , 19 , 19 = 166
25 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 , 20 , 21 , [23] , 23 , 22 , 20 , 20 , 20 , [51/DNF] = 167
26 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki [26] , 16 , 18 , 22 , 26 , 21 , 26 , 21 , [51/DNS] , 22 = 172
27 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 , 23 , 22 , 21 , 27 , 25 , [51/DNS] , [28] , 26 , 26 = 197
28 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan [30] , 26 , 26 , 26 , 25 , 27 , 27 , [29] , 28 , 27 = 212
29 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 , 21 , 23 , 24 , 28 , 24 , [38] , [38] , 30 , 31 = 213
30 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki [33] , 30 , 24 , 27 , [32] , 26 , 30 , 27 , 27 , 29 = 220
31 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 , 28 , 28 , 29 , 31 , 28 , 28 , [34] , [34] , 30 = 230
32 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn [31] , 31 , 25 , 30 , 29 , 30 , 25 , 31 , 31 , [32] = 232
33 P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 11 , 5 , 12 , 8 = 240
34 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez [34] , 32 , 32 , 31 , 33 , [34] , 29 , 24 , 32 , 28 = 241
35 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki [36] , 33 , 29 , 28 , 30 , 29 , 32 , 35 , [38] , 33 = 249
36 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 , 29 , 27 , 32 , [51/DNS] , 33 , [37] , 33 , 36 , 34 = 253
37 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA [37] , 35 , 30 , [51/DNF] , 37 , 32 , 31 , 32 , 37 , 37 = 271
38 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA [41] , 36 , 33 , 33 , 35 , 31 , 33 , [39] , 39 , 36 = 276
39 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA 38 , 38 , 31 , 36 , 34 , 35 , 35 , 40 , [42] , [41] = 287
40 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn [43] , 41 , 35 , 34 , 38 , 36 , 34 , [42] , 33 , 40 = 291
41 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA [40] , [39] , 36 , 35 , 39 , 38 , 36 , 37 , 35 , 35 = 291
42 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 , 40 , 34 , 37 , 36 , 37 , [51/DNS] , 41 , 40 , [51/DNF] = 304
43 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 , 8 , 39 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 312
44 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA [44] , 42 , 37 , 38 , [51/DNS] , 39 , 39 , 43 , 43 , 42 = 323
45 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 , 45 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 36 , 41 , 39 = 359
46 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 , 34 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 375
47 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 , 37 , [51/DSQ] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 385
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 47 , [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 404
49T M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary [51/DSQ] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 408,00T
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn [51/DNS] , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 408,00T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3317

NIEOFICJALNIE PO 9 WYŚCIGACH:
Pos Sail Skipper yBirth Club R01 - R02 - R03 - R04 - R05 - R06 - R07 - R08 - R09 PKT= Total
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 , 1 , 1 , 2 , [3] , 2 , 1 , 2 , 1 = 11
2 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot [8] , 4 , 3 , 7 , 6 , 6 , 4 , 7 , 4 = 41
3 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 , 3 , 2 , 11 , 5 , [16] , 3 , 8 , 6 = 42
4 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 , [10] , 8 , 5 , 9 , 7 , 5 , 3 , 3 = 43
5 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 , 6 , 4 , 6 , 4 , 5 , [51/DSQ] , 12 , 8 = 47
6 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 , 9 , [14] , 8 , 8 , 8 , 10 , 14 , 7 = 73
7 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 , 2 , 38 , 1 , 1 , 1 , [51/DNF] , 16 , 9 = 74
8 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 , 43 , [51/DNS] , 4 , 7 , 4 , 2 , 9 , 2 = 83
9 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 , 13 , 5 , 10 , 18 , [51/DNS] , 8 , 4 , 18 = 87
10 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN [20] , 7 , 11 , 15 , 12 , 19 , 13 , 6 , 16 = 99
11 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 , 18 , 12 , 9 , 11 , 10 , 6 , 23 , [24] = 102
12 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn [18] , 11 , 9 , 13 , 13 , 12 , 14 , 18 , 13 = 103
13 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 , 5 , [51/DNS] , 51/DNS , 10 , 3 , 12 , 10 , 10 = 106
14 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 , 12 , 6 , [39] , 17 , 11 , 22 , 17 , 14 = 115
15 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 , [44] , 13 , 12 , 14 , 14 , 17 , 13 , 29 = 119
16 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 , 15 , 7 , 14 , [51/DNS] , 9 , 21 , 15 , 23 = 119
17 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 , [25] , 10 , 16 , 15 , 13 , 15 , 22 , 17 = 127
18 K- 13 David Howlett 1951 England 24 , [27] , 20 , 19 , 22 , 20 , 7 , 11 , 15 = 138
19 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 , 19 , 15 , 17 , 20 , 17 , 19 , 19 , [21] = 143
20 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 , 14 , [51/DNF] , 20 , 16 , 18 , 24 , 25 , 22 = 153
21 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 , [51/DNF] , 51/DNS , 3 , 2 , 40 , 9 , 1 , 5 = 157
22 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN 23 , 22 , 16 , 18 , 19 , 15 , 23 , [26] , 25 = 161
23 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 , 20 , 21 , [23] , 23 , 22 , 20 , 20 , 20 = 167
24 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy 25 , 24 , 19 , 25 , 21 , 23 , 16 , [51/DNS] , 19 = 172
25 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki 26 , 16 , 18 , 22 , 26 , 21 , 26 , 21 , [51/DNS] = 176
26 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 , 17 , 17 , [51/DNF] , 24 , 41 , 18 , 30 , 11 = 180
27 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 , 23 , 22 , 21 , 27 , 25 , [51/DNS] , 28 , 26 = 199
28 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan [30] , 26 , 26 , 26 , 25 , 27 , 27 , 29 , 28 = 214
29 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 , 21 , 23 , 24 , 28 , 24 , [38] , 38 , 30 = 220
30 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki [33] , 30 , 24 , 27 , 32 , 26 , 30 , 27 , 27 = 223
31 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn [31] , 31 , 25 , 30 , 29 , 30 , 25 , 31 , 31 = 232
32 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 , 28 , 28 , 29 , 31 , 28 , 28 , [34] , 34 = 234
33 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez [34] , 32 , 32 , 31 , 33 , 34 , 29 , 24 , 32 = 247
34 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki 36 , 33 , 29 , 28 , 30 , 29 , 32 , 35 , [38] = 252
35 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 , 29 , 27 , 32 , [51/DNS] , 33 , 37 , 33 , 36 = 256
36 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 , 35 , 30 , [51/DNF] , 37 , 32 , 31 , 32 , 37 = 271
37 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA [41] , 36 , 33 , 33 , 35 , 31 , 33 , 39 , 39 = 279
38 P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 11 , 5 , 12 = 283
39 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA 38 , 38 , 31 , 36 , 34 , 35 , 35 , 40 , [42] = 287
40 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn [43] , 41 , 35 , 34 , 38 , 36 , 34 , 42 , 33 = 293
41 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA [40] , 39 , 36 , 35 , 39 , 38 , 36 , 37 , 35 = 295
42 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 , 40 , 34 , 37 , 36 , 37 , [51/DNS] , 41 , 40 = 304
43 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 , 8 , 39 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 312
44 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA 44 , 42 , 37 , 38 , [51/DNS] , 39 , 39 , 43 , 43 = 325
45 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 , 45 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 36 , 41 = 371
46 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 , 34 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 375
47 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 , 37 , [51/DSQ] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 385
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 47 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 404
49T M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary [51/DSQ] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 408,00T
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 408,00T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3316

NIEOFICJALNE PO 8 WYŚCIGACH:
Pos Sail Skipper yBirth Club 1 2 3 4 5 6 7 8 Total
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 , 1 , 1 , 2 , [3] , 2 , 1 , 2 PKT= 10
2 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 , 3 , 2 , 11 , 5 , [16] , 3 , 8 PKT= 36
3 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot [8] , 4 , 3 , 7 , 6 , 6 , 4 , 7 PKT= 37
4 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 , 6 , 4 , 6 , 4 , 5 , [51/DSQ] , 12 PKT= 39
5 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 , [10] , 8 , 5 , 9 , 7 , 5 , 3 PKT= 40
6 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 , 2 , 38 , 1 , 1 , 1 , [51/DNF] , 16 PKT= 65
7 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 , 9 , [14] , 8 , 8 , 8 , 10 , 14 PKT= 66
8 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 , 13 , 5 , 10 , 18 , [51/DNS] , 8 , 4 PKT= 69
9 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 , 18 , 12 , 9 , 11 , 10 , 6 , [23] PKT= 79
10 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 , 43 , [51/DNS] , 4 , 7 , 4 , 2 , 9 PKT= 81
11 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN [20] , 7 , 11 , 15 , 12 , 19 , 13 , 6 PKT= 83
12 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn [18] , 11 , 9 , 13 , 13 , 12 , 14 , 18 PKT= 90
13 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 , [44] , 13 , 12 , 14 , 14 , 17 , 13 PKT= 90
14 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 , 5 , [51/DNS] , 51/DNS , 10 , 3 , 12 , 10 PKT= 96
15 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 , 15 , 7 , 14 , [51/DNS] , 9 , 21 , 15 PKT= 96
16 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 , 12 , 6 , [39] , 17 , 11 , 22 , 17 PKT= 101
17 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 , [25] , 10 , 16 , 15 , 13 , 15 , 22 PKT= 110
18 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 , 19 , 15 , 17 , [20] , 17 , 19 , 19 PKT= 123
19 K- 13 David Howlett 1951 England 24 , [27] , 20 , 19 , 22 , 20 , 7 , 11 PKT= 123
20 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 , 14 , [51/DNF] , 20 , 16 , 18 , 24 , 25 PKT= 131
21 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN 23 , 22 , 16 , 18 , 19 , 15 , 23 , [26] PKT= 136
22 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 , 20 , 21 , [23] , 23 , 22 , 20 , 20 PKT= 147
23 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki [26] , 16 , 18 , 22 , 26 , 21 , 26 , 21 PKT= 150
24 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 , [51/DNF] , 51/DNS , 3 , 2 , 40 , 9 , 1 PKT= 152
25 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy 25 , 24 , 19 , 25 , 21 , 23 , 16 , [51/DNS] PKT= 153
26 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 , 17 , 17 , [51/DNF] , 24 , 41 , 18 , 30 PKT= 169
27 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 , 23 , 22 , 21 , 27 , 25 , [51/DNS] , 28 PKT= 173
28 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan [30] , 26 , 26 , 26 , 25 , 27 , 27 , 29 PKT= 186
29 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 , 21 , 23 , 24 , 28 , 24 , [38] , 38 PKT= 190
30 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki [33] , 30 , 24 , 27 , 32 , 26 , 30 , 27 PKT= 196
31 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 , 28 , 28 , 29 , 31 , 28 , 28 , [34] 200
32 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn [31] , 31 , 25 , 30 , 29 , 30 , 25 , 31 201
33 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez [34] , 32 , 32 , 31 , 33 , 34 , 29 , 24 215
34 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki [36] , 33 , 29 , 28 , 30 , 29 , 32 , 35 216
35 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 , 29 , 27 , 32 , [51/DNS] , 33 , 37 , 33 220
36 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 , 35 , 30 , [51/DNF] , 37 , 32 , 31 , 32 234
37 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA [41] , 36 , 33 , 33 , 35 , 31 , 33 , 39 240
38 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA 38 , 38 , 31 , 36 , 34 , 35 , 35 , [40] 247
39 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn [43] , 41 , 35 , 34 , 38 , 36 , 34 , 42 260
40 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA [40] , 39 , 36 , 35 , 39 , 38 , 36 , 37 260
41 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 , 8 , 39 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS 261
42 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 , 40 , 34 , 37 , 36 , 37 , [51/DNS] , 41 264
43 P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 11 , 5 271
44 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA 44 , 42 , 37 , 38 , [51/DNS] , 39 , 39 , 43 282
45 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 , 34 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS 324
46 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 , 45 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 36 330
47 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 , 37 , [51/DSQ] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS 334
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 47 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS 353
49T M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary [51/DSQ] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS 357,00T
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS 357,00T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3315

NIEOFICJALNE WYNIKI PO 7 WYŚCIGU:
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 , 1 , 1 , 2 , [3] , 2 , 1 PKT= 8
2 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 , 6 , 4 , 6 , 4 , 5 , [51/DSQ] PKT= 27
3 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 , 3 , 2 , 11 , 5 , [16] , 3 PKT= 28
4 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot [8] , 4 , 3 , 7 , 6 , 6 , 4 PKT= 30
5 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 , [10] , 8 , 5 , 9 , 7 , 5 PKT= 37
6 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 , 2 , 38 , 1 , 1 , 1 , [51/DNF] PKT= 49
7 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 , 9 , [14] , 8 , 8 , 8 , 10 PKT= 52
8 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 , [18] , 12 , 9 , 11 , 10 , 6 PKT= 61
9 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 , 13 , 5 , 10 , 18 , [51/DNS] , 8 PKT= 65
10 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 , 43 , [51/DNS] , 4 , 7 , 4 , 2 PKT= 72
11 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn [18] , 11 , 9 , 13 , 13 , 12 , 14 PKT= 72
12 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN [20] , 7 , 11 , 15 , 12 , 19 , 13 PKT= 77
13 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 , [44] , 13 , 12 , 14 , 14 , 17 PKT= 77
14 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 , 15 , 7 , 14 , [51/DNS] , 9 , 21 PKT= 81
15 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 , 12 , 6 , [39] , 17 , 11 , 22 PKT= 84
16 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 , 5 , [51/DNS] , 51/DNS , 10 , 3 , 12 PKT= 86
17 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 , [25] , 10 , 16 , 15 , 13 , 15 PKT= 88
18 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 , 19 , 15 , 17 , [20] , 17 , 19 PKT= 104
19 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 , 14 , [51/DNF] , 20 , 16 , 18 , 24 PKT= 106
20 K- 13 David Howlett 1951 England 24 , [27] , 20 , 19 , 22 , 20 , 7 PKT= 112
21 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN [23] , 22 , 16 , 18 , 19 , 15 , 23 PKT= 113
22 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 , 20 , 21 , [23] , 23 , 22 , 20 PKT= 127
23 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy [25] , 24 , 19 , 25 , 21 , 23 , 16 PKT= 128
24 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki [26] , 16 , 18 , 22 , 26 , 21 , 26 PKT= 129
25 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 , 17 , 17 , [51/DNF] , 24 , 41 , 18 PKT= 139
26 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 , 23 , 22 , 21 , 27 , 25 , [51/DNS] PKT= 145
27 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 , [51/DNF] , 51/DNS , 3 , 2 , 40 , 9 PKT= 151
28 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 , 21 , 23 , 24 , 28 , 24 , [38] PKT= 152
29 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan [30] , 26 , 26 , 26 , 25 , 27 , 27 PKT= 157
30 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 , 28 , 28 , 29 , [31] , 28 , 28 PKT= 169
31 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki [33] , 30 , 24 , 27 , 32 , 26 , 30 PKT= 169
32 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn [31] , 31 , 25 , 30 , 29 , 30 , 25 PKT= 170
33 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki [36] , 33 , 29 , 28 , 30 , 29 , 32 PKT= 181
34 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 , 29 , 27 , 32 , [51/DNS] , 33 , 37 PKT= 187
35 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez [34] , 32 , 32 , 31 , 33 , 34 , 29 PKT= 191
36 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA [41] , 36 , 33 , 33 , 35 , 31 , 33 PKT= 201
37 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 , 35 , 30 , [51/DNF] , 37 , 32 , 31 PKT= 202
38 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA [38] , 38 , 31 , 36 , 34 , 35 , 35 PKT= 209
39 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 , 8 , 39 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 210
40 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn [43] , 41 , 35 , 34 , 38 , 36 , 34 PKT= 218
41 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 , 40 , 34 , 37 , 36 , 37 , [51/DNS] PKT= 223
42 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA [40] , 39 , 36 , 35 , 39 , 38 , 36 PKT= 223
43 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA 44 , 42 , 37 , 38 , [51/DNS] , 39 , 39 PKT= 239
44 P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 11 PKT= 266
45 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 , 34 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 273
46 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 , 37 , [51/DSQ] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 283
47 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 , 45 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 294
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 47 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 302
49T M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary [51/DSQ] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 306,00T
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 306,00T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3311

NIEOFICJALNIE PO 1 DNIU (6 WYŚCIGÓW):
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 , 1 , 1 , 2 , [3] , 2 PKT= 7
2 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 , 2 , [39] , 1 , 1 , 1 PKT= 11
3 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 , [6] , 4 , 6 , 4 , 5 PKT= 21
4 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 , 3 , 2 , 11 , 5 , [16] PKT= 25
5 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot [8] , 4 , 3 , 7 , 6 , 6 PKT= 26
6 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 , [10] , 8 , 5 , 9 , 7 PKT= 32
7 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 , 9 , [14] , 8 , 8 , 8 PKT= 42
8 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 , [18] , 12 , 9 , 11 , 10 PKT= 55
9 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 , 13 , 5 , 10 , 18 , [51/DNS] PKT= 57
10 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn [18] , 11 , 9 , 13 , 13 , 12 PKT= 58
11T P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 , 15 , 7 , 14 , [51/DNS] , 9 PKT= 60,00T
11T CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 , [44] , 13 , 12 , 14 , 14 PKT= 60,00T
13 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 , 12 , 6 , [39] , 17 , 11 PKT= 62
14 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN [20] , 7 , 11 , 15 , 12 , 19 PKT= 64
15 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 , 43 , [51/DNS] , 4 , 7 , 4 PKT= 70
16 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 , [25] , 10 , 16 , 15 , 13 PKT= 73
17 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 , 5 , [51/DNS] , 51/DNS , 10 , 3 PKT= 74
18 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 , 14 , [51/DNF] , 20 , 16 , 18 PKT= 82
19 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 , 19 , 15 , 17 , [20] , 17 PKT= 85
20 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN [23] , 22 , 16 , 18 , 19 , 15 PKT= 90
21 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki [26] , 16 , 18 , 22 , 26 , 21 PKT= 103
22 K- 13 David Howlett 1951 England 24 , [27] , 20 , 19 , 22 , 20 PKT= 105
23 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 , 20 , 21 , [23] , 23 , 22 PKT= 107
24 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy [25] , 24 , 19 , 25 , 21 , 23 PKT= 112
25 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn [27] , 23 , 22 , 21 , 27 , 25 PKT= 118
26 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic [32] , 21 , 23 , 24 , 28 , 24 PKT= 120
27 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 , 17 , 17 , [51/DNF] , 24 , 41 PKT= 121
28 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan [30] , 26 , 26 , 26 , 25 , 27 PKT= 130
29 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki [33] , 30 , 24 , 27 , 32 , 26 PKT= 139
30 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 , 28 , 28 , 29 , [31] , 28 PKT= 141
31 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 , [51/DNF] , 51/DNS , 3 , 2 , 40 PKT= 142
32 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn [31] , 31 , 25 , 30 , 29 , 30 PKT= 145
33 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki [36] , 33 , 29 , 28 , 30 , 29 PKT= 149
34 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 , 29 , 27 , 32 , [51/DNS] , 33 PKT= 150
35 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 , 8 , 40 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS PKT= 160
36 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez [34] , 32 , 32 , 31 , 33 , 34 PKT= 162
37 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA [41] , 36 , 33 , 33 , 35 , 31 PKT= 168
38 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 , 35 , 30 , [51/DNF] , 37 , 32 PKT= 171
39 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA [38] , 38 , 31 , 36 , 34 , 35 PKT= 174
40 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 , [40] , 34 , 37 , 36 , 37 PKT= 183
41 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn [43] , 41 , 35 , 34 , 38 , 36 PKT= 184
42 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA [40] , 39 , 36 , 35 , 39 , 38 PKT= 187
43 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA 44 , 42 , 37 , 38 , [51/DNS] , 39 PKT= 200
44 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 , 37 , 38 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS PKT= 219
45 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 , 34 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 222
46 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 , 45 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 243
47 M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary 47 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 251
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 48 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 252
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 255,00T
49T P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS PKT= 255,00T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3310

NIEOFICJALNIE PO 5 WYŚCIGACH:
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 , 1 , 1 , 2 , [3] = 5
2 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 , 2 , [39] , 1 , 1 = 10
3 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 , 3 , 2 , [11] , 5 = 14
4 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 , [6] , 4 , 6 , 4 = 16
5 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot [8] , 4 , 3 , 7 , 6 = 20
6 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 , [10] , 8 , 5 , 9 = 25
7 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 , 9 , [14] , 8 , 8 = 34
8 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 , 13 , 5 , 10 , [18] = 39
9 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 , [18] , 12 , 9 , 11 = 45
10 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN [20] , 7 , 11 , 15 , 12 = 45
11 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn [18] , 11 , 9 , 13 , 13 = 46
12 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 , [44] , 13 , 12 , 14 = 46
13 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 , 12 , 6 , [39] , 17 = 51
14 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 , 15 , 7 , 14 , [51/DNS] = 51
15 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 , [25] , 10 , 16 , 15 = 60
16 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 , 14 , [51/DNF] , 20 , 16 = 64
17 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 , 43 , [51/DNS] , 4 , 7 = 66
18 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 , 19 , 15 , 17 , [20] = 68
19 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 , 5 , [51/DNS] , 51/DNS , 10 = 71
20 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN [23] , 22 , 16 , 18 , 19 = 75
21 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 , 17 , 17 , [51/DNF] , 24 = 80
22 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki [26] , 16 , 18 , 22 , 26 = 82
23 K- 13 David Howlett 1951 England 24 , [27] , 20 , 19 , 22 = 85
24 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 , 20 , 21 , [23] , 23 = 85
25 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy [25] , 24 , 19 , 25 , 21 = 89
26 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn [27] , 23 , 22 , 21 , 27 = 93
27 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic [32] , 21 , 23 , 24 , 28 = 96
28 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 , [51/DNF] , 51/DNS , 3 , 2 = 102
29 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan [30] , 26 , 26 , 26 , 25 = 103
30 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 , 8 , 40 , [51/DNS] , 51/DNS = 109
31 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 , 28 , 28 , 29 , [31] = 113
32 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki [33] , 30 , 24 , 27 , 32 = 113
33 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn [31] , 31 , 25 , 30 , 29 = 115
34 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 , 29 , 27 , 32 , [51/DNS] = 117
35 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki [36] , 33 , 29 , 28 , 30 = 120
36 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez [34] , 32 , 32 , 31 , 33 = 128
37 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA [41] , 36 , 33 , 33 , 35 = 137
38 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 , 35 , 30 , [51/DNF] , 37 = 139
39 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA [38] , 38 , 31 , 36 , 34 = 139
40 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 , [40] , 34 , 37 , 36 = 146
41 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn [43] , 41 , 35 , 34 , 38 = 148
42 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA [40] , 39 , 36 , 35 , 39 = 149
43 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA 44 , 42 , 37 , 38 , [51/DNS] = 161
44 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 , 37 , 38 , [51/DNS] , 51/DNS = 168
45 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 , 34 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS = 171
46 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 , 45 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS = 192
47 M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary 47 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 200
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 48 , [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 201
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 204,00T
49T P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo [51/DNS] , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 204,00T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3309

NIEOFICJALNIE PO 4 WYŚCIGACH:
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 , 1 , 1 , 2 = 5
2 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 , 6 , 4 , 6 = 18
3 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 , 3 , 2 , 11 = 20
4 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot 8 , 4 , 3 , 7 = 22
5 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 , 10 , 8 , 5 = 26
6 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 , 13 , 5 , 10 = 39
7 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 , 9 , 14 , 8 = 40
8 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 , 2 , 39 , 1 = 48
9T P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn 18 , 11 , 9 , 13 = 51,00T
9T P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 , 15 , 7 , 14 = 51,00T
11 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 , 18 , 12 , 9 = 52
12 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN 20 , 7 , 11 , 15 = 53
13 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 , 19 , 15 , 17 = 68
14 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 , 25 , 10 , 16 = 70
15 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 , 12 , 6 , 39 = 73
16 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 , 44 , 13 , 12 = 76
17 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN 23 , 22 , 16 , 18 = 79
18 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki 26 , 16 , 18 , 22 = 82
19 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 , 20 , 21 , 23 = 85
20 K- 13 David Howlett 1951 England 24 , 27 , 20 , 19 = 90
21T P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 , 23 , 22 , 21 = 93,00T
21T P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy 25 , 24 , 19 , 25 = 93,00T
23 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 , 14 , 51/DNF , 20 = 99
24 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 , 21 , 23 , 24 = 100
25 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 , 17 , 17 , 51/DNF = 107
26 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan 30 , 26 , 26 , 26 = 108
27 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 , 8 , 40 , 51/DNS = 109
28 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 , 43 , 51/DNS , 4 = 110
29 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 , 5 , 51/DNS , 51/DNS = 112
30 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 , 28 , 28 , 29 = 113
31 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki 33 , 30 , 24 , 27 = 114
32T P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn 31 , 31 , 25 , 30 = 117,00T
32T P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 , 29 , 27 , 32 = 117,00T
34 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki 36 , 33 , 29 , 28 = 126
35 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez 34 , 32 , 32 , 31 = 129
36T P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA 41 , 36 , 33 , 33 = 143,00T
36T P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA 38 , 38 , 31 , 36 = 143,00T
38T P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA 40 , 39 , 36 , 35 = 150,00T
38T P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 , 40 , 34 , 37 = 150,00T
40 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 , 51/DNF , 51/DNS , 3 = 151
41 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 , 35 , 30 , 51/DNF = 153
42 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn 43 , 41 , 35 , 34 = 153
43 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA 44 , 42 , 37 , 38 = 161
44 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 , 37 , 38 , 51/DNS = 168
45 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 , 34 , 51/DNS , 51/DNS = 171
46 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 , 45 , 51/DNS , 51/DNS = 192
47 M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary 47 , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 200
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 48 , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 201
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 204,00T
49T P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS , 51/DNS = 204,00T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3307

1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 1 1 3 1
2 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 3 2 9 2
3 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 6 4 12 3
4 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot 8 4 3 15 4
5 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 10 8 21 5
6 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 13 5 29 6
7 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 9 14 32 7
8 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 12 6 34 8
9 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 15 7 37 9
10 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn 18 11 9 38 10
11 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN 20 7 11 38 11
12 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 18 12 43 12
13 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 2 39 47 13
14 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 19 15 51 14
15 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 25 10 54 15
16 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 17 17 56 16
17 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 8 40 58 17
18 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki 26 16 18 60 18
19 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 5 51/DNS 61 19
20 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN 23 22 16 61 20
21 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 20 21 62 21
22 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 44 13 64 22
23 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy 25 24 19 68 23
24 K- 13 David Howlett 1951 England 24 27 20 71 24
25 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 23 22 72 25
26 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 21 23 76 26
27 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 14 51/DNF 79 27
28 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan 30 26 26 82 28
29 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 28 28 84 29
30 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 29 27 85 30
31 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki 33 30 24 87 31
32 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn 31 31 25 87 32
33 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez 34 32 32 98 33
34 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki 36 33 29 98 34
35 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 35 30 102 35
36 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 43 51/DNS 106 36
37 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA 38 38 31 107 37
38 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA 41 36 33 110 38
39 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 40 34 113 39
40 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA 40 39 36 115 40
41 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 37 38 117 41
42 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn 43 41 35 119 42
43 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 34 51/DNS 120 43
44 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA 44 42 37 123 44
45 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 45 51/DNS 141 45
46 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 51/DNF 51/DNS 148 46
47 M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary 47 51/DNS 51/DNS 149 47
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 48 51/DNS 51/DNS 150 48
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn 51/DNS 51/DNS 51/DNS 153,00T 49T
49T P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo 51/DNS 51/DNS 51/DNS 153,00T 49T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rankman.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3306

NIEOFICJALNIE PO 2 WYŚCIGACH:
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 1 2 1
2 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 3 7 2
3T P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 2 8,00T 3T
3T P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 6 8,00T 3T
5 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 5 10 5
6 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot 8 4 12 6
7 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 10 13 7
8T P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 9 18,00T 8T
8T P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 8 18,00T 8T
10 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 13 24 10
11 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN 20 7 27 11
12T P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 14 28,00T 12T
12T P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 12 28,00T 12T
14 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn 18 11 29 14
15 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 15 30 15
16 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 18 31 16
17 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 19 36 17
18 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 17 39 18
19 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 20 41 19
20 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki 26 16 42 20
21 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 25 44 21
22 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN 23 22 45 22
23 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy 25 24 49 23
24 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 23 50 24
25T K- 13 David Howlett 1951 England 24 27 51,00T 25T
25T CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 44 51,00T 25T
27 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 21 53 27
28 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 43 55 28
29T P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 28 56,00T 29T
29T P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan 30 26 56,00T 29T
31 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 29 58 31
32 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn 31 31 62 32
33 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki 33 30 63 33
34 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez 34 32 66 34
35T P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki 36 33 69,00T 35T
35T P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 34 69,00T 35T
37 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 35 72 37
38 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA 38 38 76 38
39 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA 41 36 77 39
40T P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA 40 39 79,00T 40T
40T P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 40 79,00T 40T
40T P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 37 79,00T 40T
43 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn 43 41 84 43
44 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA 44 42 86 44
45 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 45 90 45
46 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 51/DNF 97 46
47 M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary 47 51/DNS 98 47
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 48 51/DNS 99 48

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3305

1 wyścig:
Pos Sail Skipper yBirth Club 1 Total Pos
Points
1 P- 36 Karol Jablonski 1962 OKZ Olsztyn 1 1 1
2 P- 155 Lukasz Zakrzewski 1984 MKZ Mikolajki 2 2 2
3 P- 13 Dariusz Kardas 1968 AZS UWM Olsztyn 3 3 3
4 P- 55 Tomasz Zakrzewski 1970 MKZ Mikolajki 4 4 4
5 P- 254 Rafal Sielicki 1977 MBSW Gizycko 5 5 5
6 P- 114 Michal Burczynski 1981 AZS UWM Olsztyn 6 6 6
7 CZ- 112 Vldislav Ptasnik 1963 Czech Republic 7 7 7
8 P- 338 Maciej Zarnowski 1977 UKS Navigo Sopot 8 8 8
9 P- 104 Wojciech Baranowski 1969 MBSW Gizycko 9 9 9
10 P- 235 Adam Baranowski 1957 SFPDN 10 10 10
11 Z- 39 Jean-Cloude Vouithier 1951 Switzerland 11 11 11
12 P- 431 Jaroslaw Radzki 1969 KKS Warmia Olsztyn 12 12 12
13 P- 164 Pawel Burczynski 1970 AZS UWM Olsztyn 13 13 13
14 P- 200 Roman Morgas 1968 MKZ Mikolajki 14 14 14
15 P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski 1965 CHKZ Chojnice 15 15 15
16 P- 3111 Jaroslaw Miarczynski 1978 SFPDN 16 16 16
17 P- 74 Jerzy Taber 1966 YKP WARSZAWA 17 17 17
18 P- 65 Marek Bernat 1962 KKS Warmia Olsztyn 18 18 18
19 P- 311 Wojciech Worek 1978 UKS Navigo Sopot 19 19 19
20 P- 247 Maciej Brosz 1979 SFPDN 20 20 20
21 P- 5 Jacek Stanislawski 1994 LKS Charzykowy 21 21 21
22 P- 140 Tomasz Macugowski 1983 VI-King Czluchow 22 22 22
23 P- 24 Jerzy Najdrowski 1958 SFPDN 23 23 23
24 K- 13 David Howlett 1951 England 24 24 24
25 P- 180 Andrzej Dalecki 1959 LKS Charzykowy 25 25 25
26 P- 131 Filip Graczyk 1999 MKZ Mikolajki 26 26 26
27 P- 165 Piotr Bernat 1994 KKS Warmia Olsztyn 27 27 27
28 P- 148 Pawel Macugowski 1982 VI-King Czluchow 28 28 28
29 P- 380 Stefan Kalinowski 1951 VI-King Czluchow 29 29 29
30 P- 251 Roger Rowecki 1971 PKM LOK Poznan 30 30 30
31 P- 12 Sara Piasecka 1994 OKZ Olsztyn 31 31 31
32 CZ- 101 Josef Marecek 1984 Czech Republic 32 32 32
33 P- 447 Andrzej Borucki 1970 MKZ Mikolajki 33 33 33
34 P- 96 Piotr Szafranek 1964 KS Polonez 34 34 34
35 P- 242 Mariusz Prot 1984 AZS UWM Olsztyn 35 35 35
36 P- 58 Jerzy Henke 1949 MKZ Mikolajki 36 36 36
37 P- 54 Pawel Matejak 1956 YKP WARSZAWA 37 37 37
38 P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA 38 38 38
39 P- 327 Grzegorz Penkala 1971 KS Polonez 39 39 39
40 P- 44 Janusz Marek Taber 1944 YKP WARSZAWA 40 40 40
41 P- 15 Andrzej Wojtkiewicz 1976 YKP WARSZAWA 41 41 41
42 P- 336 Jacek Warso 1952 SFPDN 42 42 42
43 BN Adam Liszkiewicz 1962 OKZ Olsztyn 43 43 43
44 P- 4 Maria Oleksy 1964 YKP WARSZAWA 44 44 44
45 P- 34 Grzegorz Pieczko 1969 BAZA Mragowo 45 45 45
46 P- 31 Robert Graczyk 1971 MKZ Mikolajki 46 46 46
47 M- 53 Peter Hamrak 1968 Hungary 47 47 47
48 P- 243 Adam Szczesny 1979 KKS Warmia Olsztyn 48 48 48
49T P- 154 Piotr Burczynski 1947 AZS UWM Olsztyn 51/DNS 51,00T 49T
49T P- 679 Jakub Schneider 1964 BAZA Mragowo 51/DNS 51,00T 49T

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3304

Sail Skipper Club yBirth
P- 235 Adam Baranowski SFPDN 1957
P- 104 Wojciech Baranowski MBSW Gizycko 1969
P- 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 1962
P- 165 Piotr Bernat KKS Warmia Olsztyn 1994
P- 447 Andrzej Borucki MKZ Mikolajki 1970
P- 247 Maciej Brosz SFPDN 1979
P- 114 Michal Burczynski AZS UWM Olsztyn 1981
P- 164 Pawel Burczynski AZS UWM Olsztyn 1970
P- 154 Piotr Burczynski AZS UWM Olsztyn 1947
P- 180 Andrzej Dalecki LKS Charzykowy 1959
P- 131 Filip Graczyk MKZ Mikolajki 1999
P- 31 Robert Graczyk MKZ Mikolajki 1971
M- 53 Peter Hamrak Hungary 1968
P- 58 Jerzy Henke MKZ Mikolajki 1949
K- 13 David Howlett England 1951
P- 36 Karol Jablonski OKZ Olsztyn 1962
P- 380 Stefan Kalinowski VI-King Czluchow 1951
P- 13 Dariusz Kardas AZS UWM Olsztyn 1968
P- 208 Miroslaw Kisly YKP WARSZAWA
BN Adam Liszkiewicz OKZ Olsztyn 1962
P- 148 Pawel Macugowski VI-King Czluchow 1982
P- 140 Tomasz Macugowski VI-King Czluchow 1983
CZ- 101 Josef Marecek Czech Republic 1984
P- 54 Pawel Matejak YKP WARSZAWA 1956
P- 3111 Jaroslaw Miarczynski SFPDN 1978
P- 200 Roman Morgas MKZ Mikolajki 1968
P- 80 Ryszard Mrozek-Gliszczynski CHKZ Chojnice 1965
P- 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 1958
P- 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA 1964
P- 327 Grzegorz Penkala KS Polonez 1971
P- 12 Sara Piasecka OKZ Olsztyn 1994
P- 34 Grzegorz Pieczko BAZA Mragowo 1969
P- 242 Mariusz Prot AZS UWM Olsztyn 1984
CZ- 112 Vldislav Ptasnik Czech Republic 1963
P- 431 Jaroslaw Radzki KKS Warmia Olsztyn 1969
P- 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznan 1971
P- 679 Jakub Schneider BAZA Mragowo 1964
P- 254 Rafal Sielicki MBSW Gizycko 1977
P- 5 Jacek Stanislawski LKS Charzykowy 1994
P- 96 Piotr Szafranek KS Polonez 1964
P- 243 Adam Szczesny KKS Warmia Olsztyn 1979
P- 44 Janusz Marek Taber YKP WARSZAWA 1944
P- 74 Jerzy Taber YKP WARSZAWA 1966
Z- 39 Jean-Cloude Vouithier Switzerland 1951
P- 336 Jacek Warso SFPDN 1952
P- 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA 1976
P- 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 1978
P- 155 Lukasz Zakrzewski MKZ Mikolajki 1984
P- 55 Tomasz Zakrzewski MKZ Mikolajki 1970
P- 338 Maciej Zarnowski UKS Navigo Sopot 1977

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3301

Na tą chwilę mamy 39 zawodniczek i zawodników zgłoszonych do regat. W załączeniu Instrukcja Żeglugi.
Pozdrawiam
******************************
Wojciech Rolbiecki, P-46
LKS Charzykowy
******************************
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3299

Pełna informacja o bazie hotelowej:

Rezerwacje na hasło „bojery

SZCZECINEK (ok 5 km od portu):

HOTEL POJEZIERZE
50 miejsc, pok. 1-os. 160, pok. 2-os 205 na hasło bojery zniżka 10%
ze śniadaniem, restauracja w hotelu,
tel. 94 374 35 56

HOTEL ACTIVE
ok. 16 miejsc, pok. 1-os. 180, pok. 2-os 250 lub 230 (zależy od standardu)
na hasło bojery zniżka 15%

HOTEL VIKI
ok. 15 miejsc, pok. 1-os. 120, pok. 2-os 150
ze śniadaniem, restauracja w hotelu,
tel. 48 518 800 816

HOTEL RESIDENCE
ok. 25 miejsc, 120 za osobę
ze śniadaniem, restauracja w hotelu,
tel. 94 372 88 50


MARCELIN (ok. 3 km od portu):
HOTELIK IZABELLA
ok 16 miejsc, pokój 2-os. 120, pokój 4-os. 200
śniadanie 15 pln, obiadokolacje do uzgodnienia
tel. 604 472-324
Za tę wiadomość podziękowali: : P74

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Maciej, P 247.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3297

  • P-65
  • P-65 Avatar
  • Wylogowany
  • Wygięty maszt
  • Wygięty maszt
  • Posty: 240
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 22
Name, P-65
Załączniki:
Za tę wiadomość podziękowali: : Maciej, P 247, P74, jacek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3296

  • P-380
  • P-380 Avatar
  • Gość
  • Gość
Oto współrzędne do ewentualnej bazy postojowej w miejscowości Gwda Wielka ul. Pojezierze 8

53°45'00.8"N 16°47'24.5"E

Pozdrawiam P-380

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Maciej, P 247.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3295

Nasz kolega Stefan, P380 sprawdził dziś jez. Wielimie k/Szczecinka. Lód jest grupy ok. 20 cm, śniegu jest mało, nie ma przełomów, powierzchnia lodu gładka.


Prognoza Pogody ICM dla Szczecinka.
Załączniki:
Za tę wiadomość podziękowali: : P74

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Maciej, P 247.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 2 lata 7 miesiąc temu #3294

Sprawdziłem dziś jez. Gardno. Śniegu mało, lekki opad, goniony wiatrem. Mimo, że akwen jest b. duży i ładnie zamarznięty - w miarę gładko i równo, na środku bez przełomów, to struktura lodu i jego grubość nie pozwalają na rozegranie tam imprezy na kilkadziesiąt ślizgów. W tej chwili lodu jest 12-14 cm, ale lód jest silnie napowietrzony - słaby. Wystarczy kilka strzałów piką, aby się przebić. Na dobry trening lub regaty do 30 ślizgów by przeszło, ale na MMP to za mało. Nad samym morzem mróz jest też odczuwalnie mniejszy. 10 km od Gardna było -8, a nad jeziorem -5.

Odrzucam ten akwen jako miejsce rozegrania regat.
Za tę wiadomość podziękowali: : P74

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Maciej, P 247.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.266 s.