Ranking - Ice Opti 2013 (wersja wstępna)

Więcej
11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #972 przez Maciej, P 247
Faktycznie. Zgubiłem jedne regaty. Szczęśliwie odnalazłem rezultaty. Niestety jest to pokłosie bałaganu wprowadzonego przez Organizatorów Regat - mam na myśli formę, w jakiej przekazano mi wyniki. Sygnalizowałem problem rok temu, w tym jest nieco lepiej. Opracowałem przed sezonem matrycę do wpisywania wyników (na wypadek gdyby Organizator nie dysponował programem do obliczania rezultatów), ale i tak otrzymywałem wyniki w koszmarnej nieedytowalnej formule.

Przed sezonem 2013/14 też rozpocznę kampanię, aby wyniki były do mnie przesyłane ZARAZ po regatach w plikach arkuszy kalkulacyjnych i co najważniejsze bez błędów w imionach i nazwiskach, danych klubowych, a w nie-seniorskich kategoriach wiekowych z rokiem urodzenia. Weźmy na przykład błędy w personaliach; oprócz tego, że takowe uniemożliwiają pracę bazodanową, to zwyczajnie obrażają zawodników. Kolejny żal, który teraz wylewam, a który stanie się jednym z apeli przed kolejnym sezonem, to używanie polskich znaków, ogonków, kreseczek... W kolejnym sezonie (tak jak w jednym przypadku w tym roku) będę odsyłał dane do poprawek.

Tymczasem, poprawiona wersja rankingu IO - do wglądu. Niech nie zmyli Was obecność w dolnej zakładce poprzedniej wersji. Do momentu, kiedy nie ustaną pracę nad listą, będę pozostawiał wszystkie poprzednie wersje.

Do kiedy można zgłaszać uwagi (to istotna informacja). Uwagi ze strony zainteresowanych przyjmuję przez jeden miesiąc od opublikowania pierwszej wersji rankingu seniorów. Wydarzy się to niebawem (chyba, że zima i nas zaskoczy).

Mój zamiar jest taki, aby na ostatnich regatach (mam nadzieję, że jeszcze jedną imprezę rozegramy), szybko - "od ręki", po ostatnich wyścigach II dnia, policzyć ranking oraz GP i żebyśmy mogli wręczyć nagrody zwycięzcom.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 2 tygodni temu edycja: Maciej, P 247 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #970 przez Rycholek
Brakuje regat Copernicus Cup.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #967 przez Maciej, P 247
Nowy post
Jako załącznik przesyłam listę rankingową najmłodszych bojerowców.

Jest to wersja wstępna - proszę zgłaszać uwagi jako odpowiedzi w tym wątku.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 2 tygodni temu edycja: Maciej, P 247 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.108 s.