Kursokonferencja 2020

W imieniu zarządu Stowarzyszenia Flota Polska DN zapraszam do udziału w Kursokonferencji, która odbędzie się w dniach 24-25 października 2020 w Charzykowach.

Szczegółowe informacje oraz agendę przedstawię niebawem, ale już możecie rezerwować ten termin w Waszych kalendarzach.

Pozdrawiam

Rafał Sielicki 
P-254

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ranking - Ice Opti 2013 (wersja wstępna) 7 lata 5 miesiąc temu #972

Faktycznie. Zgubiłem jedne regaty. Szczęśliwie odnalazłem rezultaty. Niestety jest to pokłosie bałaganu wprowadzonego przez Organizatorów Regat - mam na myśli formę, w jakiej przekazano mi wyniki. Sygnalizowałem problem rok temu, w tym jest nieco lepiej. Opracowałem przed sezonem matrycę do wpisywania wyników (na wypadek gdyby Organizator nie dysponował programem do obliczania rezultatów), ale i tak otrzymywałem wyniki w koszmarnej nieedytowalnej formule.

Przed sezonem 2013/14 też rozpocznę kampanię, aby wyniki były do mnie przesyłane ZARAZ po regatach w plikach arkuszy kalkulacyjnych i co najważniejsze bez błędów w imionach i nazwiskach, danych klubowych, a w nie-seniorskich kategoriach wiekowych z rokiem urodzenia. Weźmy na przykład błędy w personaliach; oprócz tego, że takowe uniemożliwiają pracę bazodanową, to zwyczajnie obrażają zawodników. Kolejny żal, który teraz wylewam, a który stanie się jednym z apeli przed kolejnym sezonem, to używanie polskich znaków, ogonków, kreseczek... W kolejnym sezonie (tak jak w jednym przypadku w tym roku) będę odsyłał dane do poprawek.

Tymczasem, poprawiona wersja rankingu IO - do wglądu. Niech nie zmyli Was obecność w dolnej zakładce poprzedniej wersji. Do momentu, kiedy nie ustaną pracę nad listą, będę pozostawiał wszystkie poprzednie wersje.

Do kiedy można zgłaszać uwagi (to istotna informacja). Uwagi ze strony zainteresowanych przyjmuję przez jeden miesiąc od opublikowania pierwszej wersji rankingu seniorów. Wydarzy się to niebawem (chyba, że zima i nas zaskoczy).

Mój zamiar jest taki, aby na ostatnich regatach (mam nadzieję, że jeszcze jedną imprezę rozegramy), szybko - "od ręki", po ostatnich wyścigach II dnia, policzyć ranking oraz GP i żebyśmy mogli wręczyć nagrody zwycięzcom.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Maciej, P 247.

Ranking - Ice Opti 2013 (wersja wstępna) 7 lata 5 miesiąc temu #970

Brakuje regat Copernicus Cup.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ranking - Ice Opti 2013 (wersja wstępna) 7 lata 5 miesiąc temu #967

Jako załącznik przesyłam listę rankingową najmłodszych bojerowców.

Jest to wersja wstępna - proszę zgłaszać uwagi jako odpowiedzi w tym wątku.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Maciej, P 247.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.102 s.

FB SHARE