regaty dla nieobecnych (na MEiŚ)

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1880 przez jacek
Ponieważ nie stawili się przedstawiciele innych miast, zdecydowaliśmy rozegrać regaty Match Racingowe: Kielce kontra Radom i rozstrzygnąć wreszcie odwieczny konflikt miedzy tymi miastami. Stawili się przecież najlepsi bojerowcy z obu miast - nie muszę chyba dodawać, że jedyni ;)
Doświadczeniem niewątpliwie górował P151, ale i tak wszystko miało się rozegrać na lodzie. Pogoda fantastyczna - wiatr 2 do 5m/sek. kręcący w obie strony, lód miękki, gładki - o dziwo bez wody, temp w pełnym słońcu do 15stC (!) Trasa ok 1km. Prowadzenie zmieniało się prawie na każdym znaku, w zależności od tego po której stronie i jak odkręciło. Pierwszego dnia po rozegraniu sześciu wyścigów, wynik pozostawał remisowy. Wyścigi drugiego dnia zostały jednogłośnie odwołane. Nie wyszliśmy na lód - w związku z dodatnią temperaturą i błyskawicznie zmieniająca się strukturą nadal grubego lodu (20cm) - uznaliśmy, że to zbyt ryzykowne. Dokończenie regat planujemy w kolejnym sezonie
pozdr. P336 P151
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1874 przez P-341
Jacek, ja może też bym dołączył, tyle że od jutra rano. Czy mógłbyś podać jakiś namiar na siebie lub zadzwoń do mnie proszę 501073747
Rafał

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1870 przez jacek
Dziękuję Jurku ! i sukcesów w Szwecji życzę !
Oczywiście ruszam za 2-godz - mam kawałek drogi do pokonania 350km. Z tego co wiem nie będę sam :)
pozdrawiam wszystkich - zebranie "organizacyjne" wieczorem w Gospodzie.
Do zobaczenia jutro na lodzie (oby nie lało ! i trochę wiatru proszę)Jacek P336

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1868 przez JerzyNowakowski
Witam,
Tak jak obiecałem rano byłem na lodzie skuterem i quadem, lód równy bez wody grubość 20cm. Utrudnione wejście z brzegu ale z pomostu bez problemu.











Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1865 przez jacek
jutro mam wolne (zaplanowane) od rana czekam na ostateczny komunikat i się pakuję. T raczej ostatnia szansa w tym roku, raźniej i bezpieczniej byłoby nie byc samemu
P336

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1864 przez P-341
Panowie, brzmi to bardzo zachęcająco, może ja też bym zapiął bojer i skorzystał z być może ostatniego lodu? :-) ktoś jeszcze?

Rafał P341

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1863 przez JerzyNowakowski
Witam,
Warunki lodowe na dzisiaj są dobre, lód twardy bez wody i śniegu grubość powyżej 20 cm. \Dziś na bocznym latał mój turystyczny DN. Jutro rano około 9tej wytnę bryłę i prześle zdjęcia z grubością lodu z Niegocina.
pozdrawiam
Jurek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1861 przez jacek
Drogi Jurku czekam na komunikat lodowy z Niegocina, chociaż wiem że masz na głowie wyjazd do Szwecji, napisz co radzisz - mam zapinać bojer na dachu i zawitać jutro w Rydzewie ?
czy może lepiej o tym zapomnieć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1831 przez JerzyNowakowski
Witam,
W czwartek podam Wam aktualne warunki lodowe, zapowiada się dość ciepły tydzień
Jurek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #1828 przez jacek
Nowy post
Dziękuję Jurkowi za jego post. Tego mi było trzeba :)
Nie pojechałem na MEiŚ, ale jeszcze chętnie bym polatał. Zatem pewnie zawitam do Gospody, o ile lód by sie utrzymał do weekendu to moze zachęciłoby się pare osób do kameralnych regat - pod nieobecność "wielkich".
Sam się dorzucę do nagrody - niech to np. będzie duża Butelka Whiski. Chętnych do polatania proszę o wpisy i deklaracje udziału.
Pozdrawiam Jacek P336.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.157 s.