CARBONTECH - UWAGA !

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #3835 przez Jerzy Sukow
Replied by Jerzy Sukow on topic CARBONTECH - UWAGA !
Ja także jestem poszkodowany przez Andrzeja Boruckiego.
mój tel. 601949616, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Monck
  • Gość
  • Gość
4 lata 7 miesiąc temu #3833 przez Monck
Replied by Monck on topic CARBONTECH - UWAGA !
Witajcie, czy mogę prosić o kontakt osoby poszkodowane przez pana z tego wątku?

Ja również niestety mam z nim problem, nie zapłacił za sprzęt, który otrzymał od mojej firmy. Sprawa jest w sądzie, jednak nawet tam nie potrafią go namierzyć. Będę wdzięczny za kontakt, jeśli ktoś miał z nim do czynienia i może wesprzeć nas jakimiś informacjami.

Czy to forum umożliwia kontakt na priv?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #3424 przez P-155
Replied by P-155 on topic CARBONTECH - UWAGA !
Nie musisz nic prostować,

- umówiliśmy się, że BOX miał ważyć 8 kg. Głównie z tego powodu go zamówiłem. Waży 18 kg. Wystarczy?

- górna klapa się nie domyka bo prawy bok jest wypukły i trzeba to robić sposobem wciskając cały prawy bok do środka lub odginając górną klapę mocno w prawo.

- szkoda dalej pisać bo to jakieś nieporozumienie.

Jak wróciłeś już zza światów to wypada oddzwonić jak się ma ze 100 połączeń nieodebranych i smsY. Chyba, że dalej tam jesteś i połączyłeś się tylko internetem ? Zabierz to bo ja tego nikomu nie sprzedam a szkoda miejsca w garażu. Czekam na kontakt by załatwić to tak jak się umówiliśmy.

Pozdrawiam

Łukasz Zakrzewski
MKŻ Mikołajki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • carbontech
  • Gość
  • Gość
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #3423 przez carbontech
Replied by carbontech on topic CARBONTECH - UWAGA !
Witam

Małe sprostowanie .
Zamówiony biały obniżony Box przez Łukasza został przez niego odebrany zawiozłem osobiście wszystko było Ok
Po tygodniu zadzwonił ze się ciężko zamyka lekki haczenie górnej części o dolna zaproponowałem usunięcie usterki lecz stwierdził ze skoro robię z widocznym carbonem to wolałby właśnie taki , oczywiście w cenie nie zmienionej :-)
Waga 17 kg czyli połowa obecnie produkowanych z włókna szklanego
Box Łukasza wykonany z białego zelkotu 2 warstw carbonu biaxial 400 g/m oraz pianki herex metoda infuzji cena boxu po kosztach materiału .
Utrudniony kontakt z moja osoba tak nie lubię jak ktoś na mnie coś wymusza w formie szantażu , między innymi wpisem na forum .
Życzę wszystkim obecnym i przyszłym producentom wykonawca sprzętu bojerowego jak najmniej takich super profesjonalnych klientów

Pozdrawiam
Ostatnia6 lata 8 miesiąc temu edycja: carbontech od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #3422 przez Grajek
Replied by Grajek on topic CARBONTECH - UWAGA !
Stasiu M. robi śliczne boxy i nie pamiętam aby były tam reklamacje ale jeśli ktoś szuka "po taniości"
to tak zazwyczaj się kończy.

Grajek
MKŻ Mikolajki
P- 31

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #3421 przez P-65
Replied by P-65 on topic CARBONTECH - UWAGA !
Niestety muszę potwierdzić, 14 lutego zapłaciłem 2500 zł, nie ma ani forsy ani boxa, telefonów nie odbiera :angry: cierpliwość skończy się 31 sierpnia,

Andrzeju P-447 apeluję do ciebie!

Name, P-65
Ostatnia6 lata 9 miesiąc temu edycja: P-65 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #3420 przez P-155
Nowy post
Witam,
Przestrzegam wszystkich, którzy zamierzają robić transakcje zakupu boxa bojerowego lub cokolwiek innego z użytkownikiem naszego forum - Carbontech (Andrzej Borucki).

Mój przypadek w skrócie:
Box za którego zapłaciłem z "góry" przed produkcją - całkowicie odbiega od tego na co się umawialiśmy. Waga - ponad 2x większa, nie domyka się itd..
Kontaktu z nim praktycznie nie ma. Bardzo niesłowny...


Niestety z tego co wiem poszkodowanych bez boxa, kasy i kontaktu z nim jest więcej dla tego zdecydowałem się to napisać na forum by każdy wiedział z czym może wiązać się zamówienie takiego BOXa.

Pozdrawiam

Łukasz Zakrzewski
MKŻ Mikołajki
Za tę wiadomość podziękowali: : Jan 3,16

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.106 s.