Nowa przystan bojerowa i nowy akwen

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #737 przez jermak
Tak, lod jest na calym jeziorze - pojde i porobie fotki. Baza noclegowa rowniez nie stanowi problemu. A dodatkowo wlasnie postawilismy hangar i mamy rowniez zaplecze techniczne pod dachem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #735 przez RobertP
Z tego co mi wiadomo jezioro jest bardzo duże i stanęło lodem
z bardzo niedużą ilością śniegu

Czy można to sprawdzić pod względem bezpieczeństwa ?
Jak duży to akwen ?
O bazę noclegową martwić się chyba nie trzeba ?
Może to szansa na dobre lodowisko na regaty ;-)

RP

P 323

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #405 przez RobertP
Z moich informacji jakie mam i znam,
to wspomniana przystań posiada największą prywatną i najmłodszą flotę bojerów w Zachodniopomorskiem :-)

Pozdrawiam
Robert

P 323

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #389 przez jermak
Nowy post
Milo mi poinformowac kolegow, ze na jeziorze Lubie, kolo Drawska Pomorskiego powstaje osrodek bojerowy. Mamy juz kilka DN-ow i chyba od tego weekendu uda sie w koncu polatac. Nasze jezioro (1440ha, 14km dlugosci, max szerokosc ok 3km) regularnie pokrywa sie lodem kazdego roku. Warunki wiatrowe jak to w Zach Pomorskiem - dobre albo bardzo dobre.
Czasami nasypie zbyt wiele sniegu ale planujemy uruchomienie malego pluga tak aby zrobic choc tor do latania, jak bedzie zbyt wiele sniegu.
Czy ktos z Was ma doswiadczenia z uzywaniem takiego pluga?
Zapraszam wszystkich, i tych ze swoimi bojerami i tych co chcieliby polatac na naszym sprzecie. Na miejscu fajna knajpa i egzotyczny kucharz - www.jermak.com
Załączniki:
Ostatnia11 lata 3 miesiąc temu edycja: jermak od. Powód: poprawka tekstu i dodanie pliku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.080 s.