Mistrz Prezesem PZŻ ?

Więcej
11 lata 4 dni temu #1048 przez jacek
Replied by jacek on topic Mamy znajomego Prezesa :)
Gratuluję Karolu, stało się! Wykrakałem?
Życzę powodzenia i obyś dał radę ! Wspólpraca z ludźmi w tzw. demokracji to niełatwe zadanie. Fajnie byłoby gdybyś jednak polatał z nami jeszcze od czasu do czasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 dni temu #1047 przez P-35
Replied by P-35 on topic Mistrz Prezesem PZŻ ?
Gratulacje Karolu :)

Załącznik IMG_0008.PNG nie został znaleziony

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #973 przez jacek
Replied by jacek on topic Mistrz Prezesem PZŻ ?
cytat:
Jacku, najwłaściwszym miejscem dla Karola jest miejsce na podium. I tego się trzymajmy, każda władza deprawuje ludzi, szkoda chłopa – nie chciałbym za kilka lat powiedzieć " Karol to był kiedyś porządnym człowiekiem, a teraz? "


Primo - takie słowo :) - nie ośmieliłbym się wyznaczać komuś najwłaściwszego dla niego miejsca ... Secundo – czy teza, że kompetentni, uczciwi jednym słowem odpowiedni ludzie, nie powinni iść do władzy, bo się zeświną nie oznacza - Niech do władzy idą mierni i zdemoralizowani, bo im już nic nie zaszkodzi ? Niestety tacy najczęściej szkodzą i sprawie i ogółowi. Moim zdaniem największe ryzyko jest gdy wybieramy miernoty - wtedy możemy spodziewać się najgorszego.
Wierzę w Karola...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #965 przez P208
Replied by P208 on topic Mistrz Prezesem PZŻ ?
Jacku, najwłaściwszym miejscem dla Karola jest miejsce na podium. I tego się trzymajmy, każda władza deprawuje ludzi, szkoda chłopa - niechciałbym za kilka lat powiedzieć " Karol to był kiedyś porządnym człowiekiem, a teraz? "

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #964 przez Maciej, P 247
Na swojej stronie internetowej karoljablonski.pl/, Karol zamieścił rozbudowany wpis. Pozwalam sobie na wklejenie pierwszego akapitu:

Wczoraj wziąłem udział w Naradzie Środowiska Sportowego, które odbyło się w siedzibie PZŻ w Warszawie. Wzięło w niej udział około 50 przedstawicieli okręgowych związków żeglarskich, klubów i organizacji związanych z żeglarstwem regatowym. Z wielką uwagą przysłuchiwałem się dyskusji mającej na celu uzdrowienie polskiego żeglarstwa regatowego i sam też zabrałem w niej głos. Trochę mnie dziwiło, że od samego początku nie przestrzegano porządku Narady i ,,skakano’’ po różnych tematach. Dużo większym zaskoczeniem dla mnie było samo jej nagłe zakończenie po zaledwie dwu i półgodzinnych obradach. To chyba nie po to ściąga się ludzi z całej Polski? Ale może tak to musi być…

(...)


Podobny opis odzwierciedlałby sytuację naszych bojerowych sejmików. To nieszczęsne "skakanie". Jeden z pomysłów na uzdrowienie sytuacji w kolejnych latach, to zgłaszanie wniosków nawet kilka miesięcy przed sejmikiem, dyskutowanie ich na forum, a następnie jedynie głosowanie uchwał. Jak widać, podobne zjawiska mają miejsce też w centralnych organach PZŻ.

I tak zupełnie na marginesie. Nie wiem czy formuła zakładająca, że sejmik odbywa się podczas Mistrzostw Polski jest dobrym rozwiązaniem. Oczywiście - w domyśle - wszyscy są na miejscu, ale w praktyce wygląda to nieco inaczej. I tu chyba ciężko będzie znaleźć inne rozwiązanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #963 przez jacek
Replied by jacek on topic Mistrz Prezesem PZŻ ?
Zatem mam Cię Maćku przekonać dlaczego myślę, że Karol się nadaje? Nie wystarczy że myślę: właściwy człowiek na właściwym miejscu?
Po prostu szanuję i doceniam ludzi, którzy się na prawdę znają na tym co robią, to rzadkość w dzisiejszych czasach.
Odsyłam na stronę karoljablonski.pl/ i nie chodzi mi o ostatni wpis, jest tam taka zakładka achievements

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #961 przez Maciej, P 247
I to jest kompletna informacja.


Karol na Prezesa. Powodzenia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #960 przez P-35

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #957 przez Maciej, P 247
A ja będę obstawał przy tym, że nie napisałeś. Stwierdzenie, które jedynie wskazuje, że tak myślisz nie zastępuje argumentu.


W swoim poście użyłeś wyrażenia: "właściwy człowiek na właściwym miejscu". Czy te słowa masz na myśli, czy to jest Twój argument? Jeśli tak, to cóż on oznacza?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #956 przez jacek
Replied by jacek on topic Mistrz Prezesem PZŻ ?
Otóż, już napisałem dlaczego tak myślę, Maćku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #955 przez Maciej, P 247

Myślę że to dobrze zarówno dla wodnych jak i lodowych regat.



A czy mógłbyś Jacku jeszcze napisać, dlaczego myślisz, że to dobrze?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #954 przez jacek
Nowy post
-jak donoszą dobrze poinformowani Karol Jabłoński może zostać Vice Prezesem PZŻ do spraw sportu. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Myślę że to dobrze zarówno dla wodnych jak i lodowych regat. Trzymamay kciuki! Ciekawe czy Prezes będzie z nami Latał?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.104 s.