ME Ice Opti

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #3680 przez P74
Replied by P74 on topic ME Ice Opti
Proponuję Koledze włączyć się w prace Zarządu i pomóc np. w takich sprawach jak kalendarz ,lub w prace innych komisji ,które pomagają w usprawnianiu prac całej Floty.
Serdecznie pozdrawiam i przy tej okazji dziękuję Zarządowi i innym Organom Floty za pracę na rzecz Stowarzyszenia (pracę społeczna)
Jerzy Taber P74

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #3668 przez Vector Sails Racing Team
Dzięki za podpowiedź. Dla Rafała Górskiego to również 3 sezon na lodzie, ale został usunięty z rankingów i wyników regat z poprzednich dwóch lat, podobnie jak kilkudziesięciu innych zawodników IO. Zastanawiam się jaki ma sens rozmowa z ludźmi którzy zabawiają się kosztem innych.

P-81 Jarosław Górski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #3652 przez Irmina P 390
Replied by Irmina P 390 on topic ME Ice Opti
Witam! Kalendarz a w nim MP został ustalony na Kursokonferencji w Olsztynie. To był czas i termin na dokonywanie zmian. była burzliwa dyskusja nad pogodzeniem regat rangi mistrzowskiej DN i ICE-OPTIMIST z wagi na terminy nie zależne od nas - MŚ i ME w obu klasach. Został zawarty kompromis wśród osób zabierających głos w trakcie kursokonferencji. Szkoda, że osób zainteresowanych ice-optimist było tak mało..... Spotkania bojerowe, na których podejmowane są ważne decyzje, odbywają się 2 - Kursokonferencja (przed sezonem) i Sejmik (w trakcie MP seniorów DN) - warto brać udział i zabierać głos, wtedy kiedy można wprowadzić / dokonać jakiś zmian. Dla Kornika P 339 to trzeci sezon i dla nas też:) do zobaczenia na lodzie! Irmina P-390 i Tomek P-391
Za tę wiadomość podziękowali: : P74, DorotaD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #3634 przez Vector Sails Racing Team
Nowy post
Czy wiadomo dlaczego Mistrzostwa Polski Ice-Opti znowu zahaczają w tym roku o dni szkolne tzn. poniedziałek, kiedy dzieci mają szkołę a opiekunowie dzień pracujący. Wydaje mi się że po ubiegłorocznej wpadce była obietnica że to się więcej nie powtórzy. Czy coś się zmieniło ?

A może to błąd w Kalendarzu Regat Floty na sezon 2018 / 2019 ?

P-81 Jarosław Górski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.085 s.