Sprawozdanie z Pucharu Warszawy

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #4312 przez DN P-4
Za tę wiadomość podziękowali: : Rankman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #4308 przez Rankman
Proszę i linki do wyników

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #4306 przez DN P-4
Nowy post
W dniach 6,7 luty 2021 na Zalewie Zegrzyńskim odbyły się regaty centralne "Puchar Warszawy" w kategorii Senior w klasie DN oraz w klasie ICE-OPP. Organizatorem regat był YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA.
Regaty w klasie DN rozegrano w dwóch grupach: A i B. W sumie 62 zawodników z 17 klubów. Zawodnicy grupy A i grupy B rozegrali po 8 wyścigów. W klasie ICE-OPP (9 zawodników) rozegrano 7 wyścigów. Siła wiatru od 4 do 9 m/s (drugiego dnia). Długości trasy od 1700 do 1800 m dla klasy DN, 800 m dla klasy ICE-OPP. Grubość lodu od 13 do 23 cm.
W klasie DN kat. Senior wygrał Jarosław Radzki z KKS Warmia Olsztyn, drugie miejsce - Michał Burczyński z AZS-UWM Olsztyn, trzecie miejsce - Wojciech Baranowski z Giżyckiej Grupy Regatowej.
W klasie ICE- OPP Puchar Warszawy wywalczył Michał "Kornik" Skawiński z YKP WARSZAWA, drugie miejsce zdobył Mikołaj Wojciechowski z KKS Warmia Olsztyn, trzecie Stanisław Ługowski YKP WARSZAWA. Najlepszą zawodniczką została Lila Sochaj z KS AZS AWFIS Gdańsk.
W klasie DN startowali też Juniorzy. Pierwsze miejsce zajął Jakub Kamiński z Giżyckiej Grupy Regatowej, drugie miejsce - Borys Michniewicz z UKŻ Wiking Toruń, trzeci był Wojciech Klimaszewski z Giżyckiej Grupy Regatowej.
Pełne wyniki są już dostępne na SailingNet.
Sędzia Główny - Maria Oleksy
Za tę wiadomość podziękowali: : Rankman, Bartosz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Tomek Zakrzewski
Czas generowania strony: 0.104 s.